BIOTAD PLUS - glutation

20 saszetek

Nowy

BIOTAD PLUS to adsorbowana podjęzykowa forma, na bazie zredukowanego Glutationu i witaminy E!

Więcej szczegółów

24 - 72 godz.

120,00 zł

BIOTAD PLUS - glutation

Suplement diety z glutationem  w formie zredukowanej i witaminą E.  Zastosowana adsorbowana, podjęzykowa forma preparatu gwarantuje najwyższą przyswajalność. Adsorpcja ma miejsce, gdy liposom przylega do błony komórkowej i uwalnia swoją zawartość do wnętrza komórki.

Glutation jest najsilniejszym i najważniejszym przeciwutleniaczem wytwarzanym przez nasz organizm. Zapotrzebowanie na ten naturalny antyoksydant jest bardzo duże, ponieważ jest on szybko zużywany pod wpływem wielu czynników, t.j. obecny styl życia, pośpiech, aktywność fizyczna, nadmiar stresu, zanieczyszczenie środowiska, nieodpowiednia dieta, leki syntetyczne, urazy, kontuzje i infekcje, przyczynia się do poprawy działania radioterapii oraz chemioterapii. Glutation jest też jednym z markerów starzenia się organizmu, gdyż z wiekiem tracimy zdolność do jego wytwarzania i regeneracji.

BIOTAD PLUS to innowacyjna, opatentowana forma techniczna ułatwiająca wejście do podjęzycznego kręgu żylnego składników aktywnych o niskiej masie cząsteczkowej.

Ta opatentowana technologia pozwala na umieszczenie aktywnego składnika w mikrocząsteczkach hydrofilowych (rozpuszczalnych w wodzie), które przenoszą aktywny składnik do momentu zetknięcia się z żylnym śródbłonkiem naczyń włosowatych, co sprzyja jego wprowadzeniu do obiegu.

Podjęzykowa forma GSH wykazuje lepszą biodostępność niż doustna postać GSH, dlatego produkt firmy Biomedica - BIOTAD Plus jest numerem 1 na rynku i od lat cieszy się popularnością wśród czołowych sportowców w Polsce i na całym świecie!

Opatentowana technika farmaceutyczna, która zarówno poprzez podjęzyczne podawanie jak i obecność adsorbowanego glutationu, optymalizuje wchłanianie i biodostępność glutationu.

Formuła preparatu składa się z saszetek zawierających nanosfery zawarte w mikrogranulacie rozpuszczalnym w ustach, który umożliwia jego wchłonięcie przez błonę śluzową jamy ustnej.

 

Działanie:

  • ochrona komórek przed stresem oksydacyjnym
  • wspomaga organizm w przewlekłych chorobach wirusowych i bakteryjnych
  • neutralizuje wolne rodniki
  • wspomaga odporność
  • wspomaga oczyszczanie szczególnie w komórkach wątroby oraz wykazuje działanie detoksykujące przeciwko egzogennym substancjom toksycznym (np. żywność, leki, alkohol, dym papierosowy, metale ciężkie i pestycydy) i endogennym (np. zaburzenia metabolizmu)

 

Stosowanie: Zalecana porcja to 1 saszetka na dobę. Rozpuścić bezpośrednio pod językiem (trzymać pod językiem aż do rozpuszczenia, następnie połknąć). Nie należy przekraczać zalecanej porcji dziennej.

Data ważności suplementu Biotad Plus: 30/03/2025

 

Zawartość opakowania: 1 opakowanie zawiera 20 saszetek zredukowanego glutationu 250 mg. Produkt nie zawiera glutenu.

 

Producent: BIOMEDICA

Importer: BIO GLUTATION, Katowice 40-749, Kasprowicza 3/27 

Napisz opinię

BIOTAD PLUS - glutation

BIOTAD PLUS - glutation

BIOTAD PLUS to adsorbowana podjęzykowa forma, na bazie zredukowanego Glutationu i witaminy E!

Oczyszczanie organizmu

Ostatnio przeglądane

Producenci

Sprawdź także

Akceptuj

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi. Więcej informacji  Kliknij Tutaj