Książka Kuracja witaminą D3 w wysokich dawkach

136 str.

Nowy

Jeff T. Bowles przeprowadził na sobie kurację wysokimi dawkami witaminy D3, która pozwoliła mu pozbyć się wieloletnich dolegliwości.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

25,00 zł

Książka Kuracja witaminą D3 w wysokich dawkach

Autor -Jeff T. Bowles przedstawia sposób przeprowadzenia terapii wysokimi dawkami witaminy D3. Swoją kurację rozpoczął kurację od 25.000 j.m., a na końcu terapii przyjmował już 100.000 j.m. witaminy D3 . Suplementacja witaminy K2 zapobiegła zwapnieniu tkanek miękkich. Jak twierdzi na 10.000 IU wit. D3 należy przyjmować 200 mcg wit. K2.

Jeff Bowles kontrolował stan swojego zdrowia – opisuje również skutki uboczne, które mogą wystąpić w wyniku nieodpowiedniego przeprowadzania kuracji. Jego metoda może stać się lekiem na trapiące ludzkość choroby cywilizacje.

 

Jeff T. Bowles przez 25 lat prowadził prywatne badania nad leczeniem chorób cywilizacyjnych i opóźnianiem procesów starzenia. Opublikowane wyniki jego badań cieszą się uznaniem i zainteresowaniem czołowych specjalistów od medycyny.

 

Wydawnictwo: Purana

ISBN: 9788360170779

Rok wydania: 2015

Oprawa: Miękka

Format: 148x210

Ilość stron: 136

Napisz opinię

Internet Business Group Opinie z ekomi-pl.com

Producenci

Sprawdź także

Akceptuj

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi. Więcej informacji  Kliknij Tutaj