Obniżka! Od lekarza do grabarza - Ekomedycyna

Nieznana medycyna

Autor: Julia Schopick

Nowy

Autorka porusza temat "machiny" przemysłu farmaceutycznego. Stawia pytanie na ile współczesne metody leczenia pomagają a na ile szkodzą pacjentom? Książka o tanich i skutecznych metodach leczenia niektórych przewlekłych chorób. 

 

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

29,00 zł

40,00 zł

-11,00 zł

Cytat ze wstępu:

„Według moich obserwacji gdy ludzie nie zdrowieją, gdy lekarz nie potrafi pomóc pacjentowi i nie następuje poprawa, większość ludzi doświadcza podobnych emocji. Ten łańcuch emocji jest często początkiem strachu i zaprzeczenia. Potem przychodzą inne: złość, poczucie winy, smutek, brak zaufania, frustracja, depresja oraz dowolna liczba innych odczuć. Taka jest ludzka natura. Zanim człowiek podda się na dobre, w pewnym momencie zdaje sobie sprawę, że wpadł w samonapędzającą się emocjonalną wirówkę, i wtedy wkracza instynkt walki. Nie ma w tym niczego szczególnie intelektualnego. To rodzaj zawziętego, zagorzałego i bezpardonowego zmagania napędzanego instynktem przetrwania….”

Zdaniem autorki większość badań klinicznych nad lekami jest przeprowadzana przez firmy farmaceutyczne, a nie rząd. A jeżeli nawet badania tego rodzaju są finansowane przez rząd, istnieją dowody na to, że prowadzą je badacze powiązani finansowo z firmami farmaceutycznymi.

Każdy , kto jest zainteresowany nietoksycznymi a przy tym niedrogimi metodami leczenia alternatywnymi wobec kosztownych i obciążonych poważnymi skutkami ubocznymi leków farmakologicznych, powinien przeczytać tę książkę.

Autorka opisuje skuteczne leczenie wielu przewlekłych  schorzeń ( stwardnienie rozsiane, epilepsja, toczeń, reumatoidalne zapalenie stawów, choroby wątroby). Zebrane historie przez J.Schopick pozwalają uwierzyć ,że  zażywanie  leków farmakologicznych, które ani nie poprawiają stanu zdrowia, ani nie eliminują przyczyn choroby, nie jest jedyną drogą w procesie leczenia

Proponuje ona cztery terapie:

  •  kwasem alfa-liponowym, który odnosi bardzo dobre efekty w leczeniu schorzeń wątroby
  •  naltreksonem w niskiej dawce, który leczy choroby autoimmunologiczne oraz niektóre postacie raka
  •  dietą ketogenną, która jest bardzo skuteczna w leczeniu padaczki
  •  preparatem srebra w trudno gojących się ranach pooperacyjnych, które mogą zagrażać  życiu i zdrowiu.

 

Wydawnictwo: Purana

Oprawa: Miękka

Liczba stron: 352

ISBN: 978-83-60170-52-6     

Napisz opinię

Internet Business Group Opinie z ekomi-pl.com

Ostatnio przeglądane

Producenci

Sprawdź także

Akceptuj

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi. Więcej informacji  Kliknij Tutaj