Wyprzedaż! jedz-zgodnie-ze-swoja-grupa-krwi-dla-kobiet-w-ciazy

Jedz zgodnie ze swoją grupa krwi dla kobiet w ciąży

CaliVita

autor: dr Peter J. D' Adamo

Nowy

JEDZ ZGODNIE ZE SWOJĄ GRUPĄ KRWI DLA KOBIET W CIĄŻY prezentuje nową strategię postępowania w czasie ciąży, w miesiącach ją poprzedzających i po porodzie.

Więcej szczegółów

24 - 72 h.

19,00 zł

28,00 zł

-9,00 zł

"Jedz zgodnie ze swoją grupa krwi dla kobiet w ciąży"

autor: dr Peter J. D' Adamo

NOWA KSIĄŻKA AUTORA DIETY ZGODNEJ Z GRUPĄ KRWI i książki Jedz zgodnie ze swoją grupą krwi,


JEDZ ZGODNIE ZE SWOJĄ GRUPĄ KRWI DLA KOBIET W CIĄŻY prezentuje nową strategię postępowania w czasie ciąży, w miesiącach ją poprzedzających i po porodzie, jednym słowem strategię prowadzącą do zapewnienia optymalnego zdrowia matce i dziecku.

Czytelnik znajdzie tu:

  • opis diety,
  • ćwiczeń i
  • suplementacji

- opartych na klasycznej już dziś diecie doktora D'Adamo, ale w wersji specjalnie przystosowanej do potrzeb ciąży, potogu, karmienia i pierwszego roku życia dziecka.

Szczegółowa strategia doktora D'Adamo ostarcza informacji na temat:

Ciąży - Specjalna dieta zgodna z grupą krwi zapewnia najlepszy przebieg ciąży i rozwój ptodu. Tu znajdziesz jej dokładny opis, z podziałem na grupy krwi i poszczególne trymestry ciąży.
Każdy etap ciąży niesie z sobą pewne dolegliwości. Sprawdź, jak zmniejszyć skutki uboczne ciąży, takie jak poranne mdłości, żylaki i zachcianki pokarmowe.
Niektóre kobiety są bardziej podatne na choroby, takie jak nadciśnienie, cukrzyca i zatrucie ciążowe. Zobacz, jak wiąże się to z grupą krwi i jak temu zapobiegać.

Płodności
- Pokarmy i protokoły zgodne z grupą krwi mogą być szczególnie pomocne w doprowadzeniu do poczęcia i zdrowej ciąży. Tu znajdziesz ich listę: niezgodność grup krwi rodziców oraz matki i dziecka może prowadzić do powikłań. Można jednak im zapobiec...
Dieta zgodna z grupą krwi zmniejsza ryzyko poronienia. Dowiedz się, dlaczego.
Ojcowie mogą się przyczynić do zdrowia dziecka jeszcze przed jego poczęciem: zobacz, jak zwiększyć szansę swego niepoczętego jeszcze dziecka.

Połogu
- Niektóre grupy krwi są bardziej podatne na depresję poporodową niż inne. Informacje na temat, jak uniknąć tej choroby, znajdziesz w tej książce.
Dieta może wpłynąć na intensywność laktacji. Zobacz, które pokarmy wzmagają wydzielanie pokarmu u kobiet z twoją grupą krwi. Powrót do wyglądu i formy fizycznej sprzed ciąży może trochę potrwać. Tu dowiesz się, jak zdrowo i skutecznie wykorzystać do tego dietę i ćwiczenia doktora D-Adamo.

Twojego dziecka
- Dietę zgodną z grupą krwi dziecka powinnaś zacząć wprowadzać wraz z pierwszymi pokarmami odmiennymi od mleka matki.
Tu dowiesz się o specjalnych potrzebach twojego dziecka. Pokarm matki jest najzdrowszy dla dziecka. Zobacz, co dobrego możesz dla niego zrobić, jeśli z jakichś przyczyn nie możesz karmić.


Często pierwszy rok życia decyduje o dalszym zdrowiu dziecka. Przeczytaj tę książkę, by dowiedzieć się, jak zapewnić swemu dziecku najlepszy start.

Napisz opinię

CaliVita® International korzysta z tradycji lecznictwa ludowego, sięgającej kilkuset, a nawet kilku tysięcy lat. Unikalne, a przy tym skuteczne i bezpieczne produkty w ofercie, to wynik udanego połączenia współczesnej nauki i wielowiekowej tradycji. Wśród składników aktywnych naszych preparatów znajdują się witaminy, składniki mineralne, antyoksydanty, aminokwasy, enzymy, niezbędne kwasy tłuszczowe, wyciągi z roślin leczniczych, adaptogeny, substancje wspomagające odchudzanie, błonnik, itd.


Produkty CaliVita® International wytwarzane są w Stanach Zjednoczonych, przez renomowanych producentów suplementów diety, pod nadzorem amerykańskiej FDA (Agencji ds. Żywności i Leków).

Producenci

Sprawdź także

Akceptuj

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi. Więcej informacji  Kliknij Tutaj