Pycnogenol gel (żel)

Finclub

50 ml

Nowy

Przeciwzmarszczkowy Pycnogenol żel zawiera bardzo silny antyutleniacz Pycnogenol, witaminę E, panthenol i aloe vera.

Więcej szczegółów

2-3 dni

83,00 zł

Pycnogenol gel (żel) 

Jak działa Pycnogenol gel?

Pycnogenol gel zawiera bardzo silny antyutleniacz Pycnogenol (wyciąg z kory sosny przybrzeżnej - Pinus maritima), witaminę E, panthenol i aloe vera.

Zapobiega procesom starzenia cery, ogranicza powstawanie zmarszczek i naprawia szkody spowodowane promieniami słonecznymi.

Świetny jest też dla mężczyzn po goleniu - działa jako środek dezynfekcyjny a nie zawiera alkoholu, pielęgnuje cerę.

Pycnogenol gel jest stosowny do codziennego używania, ale również jako kuracja odmładzająca. W tym wypadku stosuje się przez okres jednego do dwu tygodni, rano i wieczorem na oczyszczoną cerę - naskórek zostanie wygładzony, wzmocniony i zregenerowany, i otrzyma brzoskwiniowy odcień.

Pycnogenol® jest uznawany za silny antyoksydant, który chroni komórki przed wolnymi rodnikami i przed wpływem niekorzystnych warunków zewnętrznych. Działa dobroczynnie na skórę, pomaga przywrócić jej elastyczność, walczy z przejawami starzenia się skóry i zmęczeniem.

Wskazania Pycnogenol gel:

- utrzymuje cerę elastyczną, zdrową z świeżym wyglądem
- widocznie ogranicza powstawanie zmarszczek
- uspokaja reakcje zapalne po wizycie solarium
- świetny dla mężczyzn po goleniu, dodaje elastyczności i nawilża
- wskazany po okresie letnim, kiedy cera jest wyczerpana i zmęczona od słońca
- nie zawiera alkoholu, ani barwników i substancji perfumujących

Zaleca się stosowanie razem z Pycnogenol'em w tabletkach.

Używanie:
Żel jest wskazany dla wszystkich rodzajów cery, używać rano i wieczorem na oczyszczoną skórę.

Napisz opinię

Finclub to producent naturalnych suplementów diety z roślin z rejonów ekologicznie czystych. Gwarantowana jakość potwierdzona jest 20-letnim doświadczeniem na rynku - najlepsze naturalne suplementy diety z Finlandii.


Finclub współpracuje z 2000 lekarzy zrzeszonymi w ramach Gremium Lekarskiego Finclubu. Specjaliści ci są gwarantem jakości publikowanych informacji i całego  programu opieki zdrowotnej. Dzięki tej współpracy firma może zaoferować dostęp do konsultacji lekarskich, a także wydawany raz w roku Biuletyn Gremium Lekarskiego zawierający specjalistyczne artykuły dotyczące naszych suplementów diety.


Naturalne suplementy diety, które oferuje Finclub, produkuje firma Hankintatukku Oy z siedzibą w Helsinkach. Spółka ta należy należy do europejskich liderów w zakresie suplementów diety i zdrowej żywności. Otrzymała nagrodę Ministerstwa Przemysłu i Handlu Finlandii. Suplementy diety produkowane przez firmę Hankintatukku Oy są badane w akredytowanych laboratoriach, a wyniki są nadzorowane przez Narodową Radę Zdrowia Finlandii.


Proces uprawy i zbioru roślin zgodny jest z GAP


Good Agricultural Practice – dobra praktyka rolnicza – to „rewolucja” w uprawie roślin przeznaczonych do produkcji suplementów diety. Firma Hankintatukku Oy jest jedną z niewielu firm w Europie, która spełnia normy GAP i która mogła sobie pozwolić na wprowadzenie tej nowości na swoich plantacjach. GAP dba o najwyższą jakość roślin, z których produkowane są suplementy diety.


Jakość


Jakość jest dla Finclub kluczowym. Bez względu czy chodzi o jakość produktów, dostawców, jak i o jakość usług, materiałów i informacji, które przekazujemy. W czeskiej spółce matce wdrożono system zarządzania jakością ISO 9001:2009. Spółka matka posiada również certyfikat TOP CZECH QUALITY,  a w roku 2012 otrzymała wyróżnienie AAA rating.

Kremy, toniki do twarzy

Ostatnio przeglądane

Producenci

Sprawdź także

Akceptuj

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi. Więcej informacji  Kliknij Tutaj