Odżywczy krem do rąk Anian z wyciągiem z Goji

Finclub

100 ml

Nowy

Skóra jest odżywiona i nawilżona, pozostaje delikatna, mocna i chroniona. Krem zawiera antyoksydanty, witaminy, polisacharydy i aloe vera.

Więcej szczegółów

48 h

31,00 zł

Odżywczy krem do rąk Anian z wyciągiem z Goji

Krem zawiera składniki, które oferują skórze codzienną pielęgnację i chronią skórę przed wpływem środowiska zewnętrznego. Skóra jest odżywiona i nawilżona, pozostaje delikatna, mocna i chroniona. Krem jest wzbogacony alantoniną i panthenolem, które wspomagają nawilżenie i dbają o suchą skórę rąk.

Krem zawiera:

 • wyciąg z goji -kolcowój chiński – rośnie na stokach Himalajów, ekstremalne warunki klimatyczne dały krzakom kolcowoju unikalną zdolność przeżycia w trudnych warunkach oraz znaczną zawartość dobroczynnych substancji oraz
 • wyciąg z owoców granatu - granat jest jednym z najcenniejszych jesiennych owoców, który zawiera wiele witamin i minerałów, ma znaczące właściwości odżywcze.

Krem zawiera składniki, które hamują oznaki starzenia się skóry rąk

Skóra jest odżywiona i nawilżona, pozostaje delikatna, mocna i chroniona. Krem zawiera antyoksydanty, witaminy, polisacharydy i aloe vera.

Jest wzbogacony alantoiną i panthenolem, które wspomagają nawilżenie i dbają o suchą skórę rąk.

Wszystkie kosmetyki z „czerwonej” serii zawierają wyciąg owoców goji i granatu, które wykazują następujące właściwości kosmetyczne:

 • działa antyoksydacyjnie
 • aktywuje procesy regeneracji skóry i przyspiesza gojenie podrażnień;
 • stymuluje syntezę kolagenu i elastyny, w efekcie czego następuje wygładzenie zmarszczek, wzrost gęstości i elastyczności skóry;
 • nawilża, zwiększa elastyczność i jędrność skóry;
 • działa delikatnie ściągająco i zmniejsza pory;
 • wspomaga gojenie trądzikowych stanów zapalnych;
 • poprawia ukrwienie i koloryt skóry

Zastosowanie:

Zaleca się stosowanie kremu według potrzeby. Nie pozostawia uczucia tłustych rąk.

Opakowanie: 100 ml

Producent:

Hiszpańskie Laboratoria Forenqui stworzyły serię kosmetyków, która korzysta z dobrodziejstw owoców goji i granatów. Fakt, że kosmetyki zawierają wyciągi z tych owoców sprawia, że popularnie nazywane są „czerwonymi kosmetykami”. Podzielone są na dwie serie do pielęgnacji ciała i pielęgnacji twarzy.

Ilość zawartych aktywnych substancji oferuje naszej skórze wysokiej jakości pielęgnację, która pomaga zachować  ładna cerę i aktywnie walczyć z przybywającymi latami.

 

Oceń 
2012-11-13

krem z goji

Bardzo mi się sprawdza, wygładza suchą skórę.

  Napisz swoją opinię! !

  Napisz opinię

  Finclub to producent naturalnych suplementów diety z roślin z rejonów ekologicznie czystych. Gwarantowana jakość potwierdzona jest 20-letnim doświadczeniem na rynku - najlepsze naturalne suplementy diety z Finlandii.


  Finclub współpracuje z 2000 lekarzy zrzeszonymi w ramach Gremium Lekarskiego Finclubu. Specjaliści ci są gwarantem jakości publikowanych informacji i całego  programu opieki zdrowotnej. Dzięki tej współpracy firma może zaoferować dostęp do konsultacji lekarskich, a także wydawany raz w roku Biuletyn Gremium Lekarskiego zawierający specjalistyczne artykuły dotyczące naszych suplementów diety.


  Naturalne suplementy diety, które oferuje Finclub, produkuje firma Hankintatukku Oy z siedzibą w Helsinkach. Spółka ta należy należy do europejskich liderów w zakresie suplementów diety i zdrowej żywności. Otrzymała nagrodę Ministerstwa Przemysłu i Handlu Finlandii. Suplementy diety produkowane przez firmę Hankintatukku Oy są badane w akredytowanych laboratoriach, a wyniki są nadzorowane przez Narodową Radę Zdrowia Finlandii.


  Proces uprawy i zbioru roślin zgodny jest z GAP


  Good Agricultural Practice – dobra praktyka rolnicza – to „rewolucja” w uprawie roślin przeznaczonych do produkcji suplementów diety. Firma Hankintatukku Oy jest jedną z niewielu firm w Europie, która spełnia normy GAP i która mogła sobie pozwolić na wprowadzenie tej nowości na swoich plantacjach. GAP dba o najwyższą jakość roślin, z których produkowane są suplementy diety.


  Jakość


  Jakość jest dla Finclub kluczowym. Bez względu czy chodzi o jakość produktów, dostawców, jak i o jakość usług, materiałów i informacji, które przekazujemy. W czeskiej spółce matce wdrożono system zarządzania jakością ISO 9001:2009. Spółka matka posiada również certyfikat TOP CZECH QUALITY,  a w roku 2012 otrzymała wyróżnienie AAA rating.

  Producenci

  Sprawdź także

  Akceptuj

  Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
  Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi. Więcej informacji  Kliknij Tutaj