Dr Nona - dezodorant dla kobiet lady

Dr Nona

95 ml

Nowy

Dezodorant Ruth obniża pocenie i zapewnia czysty, delikatny zapach. Zawiera kompleks bioorganomineralny i olejki eteryczne.

Więcej szczegółów

3-4 dni

93,00 zł

Dezodorant w kulce Dr Nona zapach Lady

Dezodorant Ruth obniża pocenie i zapewnia czysty, delikatny zapach. Zawiera kompleks bioorganomineralny i olejki eteryczne. Jest skuteczny i trwałe przez całą dobę.

Dezodoranty Dr. Nona pomagają usuwać nieprzyjemne zapachy. Ich zapach nie tłumi jednak zapachu perfum.
Podczas nanoszenia dezodorantu na skórę pod pachą, gdzie naczynia krwionośne znajdują się blisko powierzchni skóry, przebiega proces aktywizacji życiowych funkcji organizmu i podnosi się jego tonus.

Dezodorant ma łagodne działanie antybakteryjne.

Dezodorant Dr Nona zawiera:

Dezodorant do ciała stosujemy bezpośrednio po kąpieli lub natrysku, kiedy ciało jest rozgrzane i wilgotne. Aromat utrzymuje się dłużej i jest intensywniejszy.

NIE ZAWIERA PARABENÓW!

Zawartość: 95 ml

Zapytaj o inne dostępne zapachy.

Oceń 
2016-04-12

dezodorant dr nona

Super pozytyw, nie podrażnia, łagodny zapach. No ale najważniejsze działanie naturalne plus profilaktyka zdrowia - kosmetyk blisko węzłów chłonnych stosowany codzinnie musi byc zdrowy!

  Napisz swoją opinię! !

  Napisz opinię

  Dr Nona - dezodorant dla kobiet lady

  Dr Nona - dezodorant dla kobiet lady

  Dezodorant Ruth obniża pocenie i zapewnia czysty, delikatny zapach. Zawiera kompleks bioorganomineralny i olejki eteryczne.

  Bazę dla wszystkich produktów firmy "Dr. Nona" tworzy "Kompleks Bio-Organo-Mineralny" jest to kombinacja bioskładników, minerałów z Morza Martwego, ekologicznie czystych olejków eterycznych i wyciągów roślinnych. Archebakteria jest najstarszą komórką na Ziemi, posiada jedyny w swoim rodzaju skład aminokwasów. Naukowcy twierdzą, że właśnie z niej powstały organizmy wielokomórkowe. Jest nośnikiem pierwotnej, nie zmutowanej informacji o początku życia na Ziemi. Jej hodowla to tajemnica spółki. Archebakteria, dzięki dr Nonie Kuchinie, jest dodawana do wszystkich produktów frimy "Dr. Nona".

  Naturalne kosmetyki

  Producenci

  Sprawdź także

  Akceptuj

  Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
  Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi. Więcej informacji  Kliknij Tutaj