Dr Nona Kompresy z wód Morza Martwego

Dr Nona

15 kompresów

Nowy

Kompresy z wód morza Martwego stosuje się  dla poprawienia krążenia krwi, przyspiesza gojenia ran,  usuwania tłustego nalotu na skórze.

Produkt na zamówienie.

Więcej szczegółów

3-4 dni.

63,00 zł

Dr Nona Kompresy z wód Morza Martwego

Kompresy stosuje się do:
- usuwania tłustego nalotu na skórze,
- dla poprawienia krążenia krwi,
- przyspiesza gojenie ran.

Wspomagają leczenie oparzeń, owrzodzeń, wygładzają blizny.

Szczególnie pomocne są przy leczeniu trądziku mają bowiem właściwości oczyszczające, antybakteryjne i przeciwzapalne.

Sposób użycia:
Po oczyszczeniu skóry zmienione chorobowo miejsca pokrywamy płatkami z kompresów i pozostawiamy na 10-15 minut.

Ten produkt zawiera opatentowany przez firmę Dr Nona kompleks bioorganomineralny na bazie soli i biomasy Morza Martwego.

Woda Morza Martwego charakteryzuje się wieloma szczególnymi cechami, przede wszystkim wysokim zasoleniem. Morze Martwe zawiera 260-270 g soli na kilogram. Dla porównania woda Oceanu Atlantyckiego zawiera 34-37 g a Morze Bałtyckie jedynie 6-11 g na kilogram. Zasolenie Morza Martwego prawie 8-krotnie przewyższa zasolenie Oceanu Atlantyckiego i aż 40-krotnie Morza Bałtyckiego.

Należy podkreślić wysoką zawartość jonów sodu, potasu, magnezu, wapnia i bromu w Morzu Martwym. Są to najważniejsze jony, które mają ogromne znaczenie biologiczne - taki właśnie zestaw mikroelementów ma ludzka limfa i krew. Zawartość potasu w Morzu Martwym jest prawie 20-krotnie wyższa niż w Oceanie Atlantyckim, magnezu - 35-krotnie, wapnia - 42-krotnie, a bromu aż 80-krotnie.

Jedną ze szczególnych cech charakterystycznych Morza Martwego jest specyfika pH, które wynosi 8,5-9. Podczas długiego okresu istnienia Morza Martwego, na jego dnie utworzyła się warstwa osadowa iłów o grubości 100 metrów. Zawierają one 45% soli, 5% biomasy oraz 50% wody.

Od wieków znane są lecznicze właściwości wody i iłów Morza Martwego oraz siarkowych mineralnych źródeł, znajdujących się w pobliżu Morza Martwego. Już starożytni Rzymianie budowali tam pierwsze kurorty. Morze Martwe wbrew swojej nazwie wcale nie jest całkowicie martwe. Nosicielami życia w Morzu Martwym się odkryte przez uczonych jednokomórkowe glony oraz najprostsze organizmy - prokarionty, najstarsze żyjące komórki. Stąd pochodzi ich nazwa - archibakterie. Nie posiadają ukształtowanego jądra komórkowego oraz typowego układu chromosomowego. Funkcjonowanie oraz przekazywanie informacji genetycznych jest realizowane przez DNA. Istnieje hipoteza, że istniały one nawet wtedy, gdy na Ziemi nie było tlenu.

Układ genetyczny archibakterii przechowuje informacje zebrane podczas walki o przeżycie w okresach najróżniejszych kataklizmów zachodzących na Ziemi. Jest w nich zawarta wielka siła witalna, moc i energia. W swoim metabolicznym cyklu, tworzą one substancje organiczne z nieorganicznych.

Archibakterie - to jedyne żywe istoty bytujące w wodzie Morza Martwego przez wiele, wiele lat. Żyją i rozwijają się w tych wodach pomimo niezwykle wysokiej koncentracji soli i minerałów, demonstrując niespotykaną odporność. Struktura komórkowa archibakterii podobna jest do budowy komórki organizmu ludzkiego.

Firma Dr Nona po wielu długich badaniach naukowych stworzyła i opatentowała Kompleks Bioorganomineralny, który zawiera pochodne archibakterii oraz tak cenne dla organizmu mikroelementy i minerały.

Stosując preparaty firmy Dr Nona możesz przywrócić swojemu organizmowi to środowisko, te warunki życia, których mu brakowało.

Oceń 
2012-12-28

kompresy dr nona

Skóra z łuszczycą bardzo dobrze reaguje, polecam te kompresy.

  Oceń 
  2012-11-23

  kompresy

  Rewelacyjnie pomagają na gojenie ran, skóra na nogach taty bardzo się po nich poprawiła, serdecznie wszystkim polecam!

   Napisz swoją opinię! !

   Napisz opinię

   Dr Nona Kompresy z wód Morza Martwego

   Dr Nona Kompresy z wód Morza Martwego

   Kompresy z wód morza Martwego stosuje się  dla poprawienia krążenia krwi, przyspiesza gojenia ran,  usuwania tłustego nalotu na skórze.

   Produkt na zamówienie.

   Bazę dla wszystkich produktów firmy "Dr. Nona" tworzy "Kompleks Bio-Organo-Mineralny" jest to kombinacja bioskładników, minerałów z Morza Martwego, ekologicznie czystych olejków eterycznych i wyciągów roślinnych. Archebakteria jest najstarszą komórką na Ziemi, posiada jedyny w swoim rodzaju skład aminokwasów. Naukowcy twierdzą, że właśnie z niej powstały organizmy wielokomórkowe. Jest nośnikiem pierwotnej, nie zmutowanej informacji o początku życia na Ziemi. Jej hodowla to tajemnica spółki. Archebakteria, dzięki dr Nonie Kuchinie, jest dodawana do wszystkich produktów frimy "Dr. Nona".

   Naturalne kosmetyki

   Producenci

   Sprawdź także

   Akceptuj

   Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
   Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi. Więcej informacji  Kliknij Tutaj