Cellnergy Wellness Power Cream - LifePharm

150 ml.

Nowy

Wspiera zdrowe stawy, zwalcza choroby zwyrodnieniowe! Pomaga w bezsenności.....

Więcej szczegółów

24 - 48 godz.

230,00 zł

Cellnergy Wellness Power Cream

Cellnergy Wellness Power Cream to samorozgrzewający się krem do stosowania miejscowego jako wspomaganie leczenia stawów i łagodzeniu bólu.

Wraz z wiekiem nasze stawy nie są w stanie regenerować się tak jak kiedyś. Dzieje się tak, ponieważ komórki macierzyste naszego organizmu przechodzą w stan uśpienia. Jest to znane jako choroba zwyrodnieniowa.

Cellnergy Wellness Power Cream to pierwszy na świecie preparat do stosowania miejscowego na choroby zwyrodnieniowe. Zawiera unikalną mieszankę bioaktywnych czynników wzrostu, które, jak wykazano, reaktywują komórki macierzyste i zwalczają choroby zwyrodnieniowe. 

Łączy również te bioaktywne czynniki wzrostu z mieszanką składników - zawierającą naturalny czynnik sensoryczny i energię podczerwieni, aby stworzyć najnowocześniejszą technologię ThermalWave. 

Technologia ThermalWave sprawia, że krem sam się rozgrzewa. Po nałożeniu na stawy odczuwa się ciepło i komfort. Wykazano, że zawarta w nim energia podczerwona dociera głęboko do skóry, łagodząc ból stawów, stymulując przepływ krwi, poprawiając jakość snu i promując aktywność komórkową. Badania wykazały, że energia podczerwieni zastosowana w Cellnergy Wellness Power Cream jest bezpieczną i skuteczną terapią łagodzącą dyskomfort stawów.

W przypadku dyskomfortu stawów lub mięśni wystarczy nałożyć Cellnergy Power Cream na dotknięty obszar dwa razy dziennie, aby uzyskać najlepsze rezultaty. 

 

Wskazówka: Aby poprawić jakość snu, nałóż produkt na kark i górną część pleców przed snem.

 

Cellnergy Wellness Power Cream

Korzyści stosowania Cellnergy Power Crea

- Szybka ulga w dyskomforcie stawów dzięki technologii ThermalWave.

- Zwalcza pierwotną przyczynę zaburzeń zwyrodnieniowych poprzez promowanie aktywacji komórek macierzystych.

- Poprawia krążenie krwi, promując aktywność komórkową i gojenie.

- Wspomaga głęboki sen, poprawiając koncentrację i jasność umysłu.

 

Wysokiej jakości składniki:

  • Bioaktywne czynniki wzrostu z jajek. Zastrzeżona mieszanka bioaktywnych czynników wzrostu, w tym FGF-2 (czynnik wzrostu fibroblastów-2) zaprojektowany w celu reaktywacji uśpionych komórek macierzystych oraz płytkopochodnego czynnika wzrostu i transformującego czynnika wzrostu beta-1, aby pomóc stymulować wzrost i naprawę komórek w celu zmniejszenia stanu zapalnego i zwiększenia produkcji macierzy chrząstki.
  • Technologia fal termicznych. Unikalna formuła wszystkich naturalnych składników, w tym środka sensorycznego i energii podczerwieni, łagodzi obolałe stawy, stymuluje przepływ krwi i promuje aktywność komórkową i gojenie.
  • Formuła wspierająca stawy. Kwas hialuronowy, witamina A, witamina C, ceramidy, kwas glikolowy i mlekowy, arnika i konopie są dodawane, aby wspierać proliferację komórek macierzystych, zwiększać naturalną produkcję kolagenu, wspomagać smarowanie stawów i promować zdrową chrząstkę.

Producent: LifePharm, 32 Rancho Circle, Lake Forest, CA 92630, USA

Napisz opinię

Cellnergy Wellness Power Cream - LifePharm

Cellnergy Wellness Power Cream - LifePharm

Wspiera zdrowe stawy, zwalcza choroby zwyrodnieniowe! Pomaga w bezsenności.....

Producenci

Sprawdź także

Akceptuj

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi. Więcej informacji  Kliknij Tutaj