Nanobeauty - NanoMinerals Oil

50 ml

Nowy

Intensywna kuracja regenerująca skóry stawów i jej głębokich warstw podporowych.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

232,00 zł

NanoMinerals Oil

Zastosowanie: innowacyjny preparat o intensywnym działaniu, niesamowicie skutecznej formule w zaopatrzeniu skóry okolic stawów. Poprzez kosmetyczne, transdermalne działanie łagodzi dyskomfort u osób cierpiących na zapalenie okolic stawów o różnej etiologii. Zabepiecza przed szorstkością skóry, szczególnie skuteczny w poprawie jej elastyczności przy łączeniu z nanoSerum Total Body.

Łączy w sobie działanie tradycyjnych substancji łagodzących z działaniem nanocząsteczek metalicznego srebra, złota i innych kruszców.

 

Forma substancji: żel,  bezbarwny, neutralny, bez zapachu, nie plami bielizny i odzieży.

 

Przeznaczenie

  • Intensywna regeneracja skóry
  • Poprawa elastyczności skóry
  • Redukcja pęknięć i rozstępów
  • Regeneracja głębokich warstwo podporowych skóry
  • Działanie potwierdzone przez specjalistyczne badania, przeprowadzone na probantach pod ścisłą kontrolą dermatologiczną

 

Stosowanie: prepart należy nakładać na mokrą, oczyszczoną skórę stawów i/lub kręgosłupa.
Ruchami okrężnymi delikatnie i równomiernie rozprowadzać na skórze, zwracając szczególnie uwagę na dokładne wcieranie (aż do zupełnego wchłonięcia) w strefie: barków, łokci, nadgarstków, dłoni, kolan, kostek i okolic śródstopia. Stosować minimum 1-2 razy dziennie, przemiennie z nanoSerum Total Body. W trakcie aplikacji przewlekłej, w przypadku oznak suchości skóry należy zastosować nawilżający nanoToner spray.

 

 

Skład: woda, nanocząsteczki metalicznego złota Au(nano), nanocząsteczki metalicznego srebra  Ag(nano), nanocząsteczki tlenku cynku Zink oxide(nano), nanocząsteczki krzemionki Sillcea(nano), monometylosilanetriol (krzem organiczny), kompleks organo-mineralny, chlorek magnezu.

 

Zgodnie z rozporządzeniem Kosmetycznym Parlamentu Rady Europy, dyrektywą nr 1223/2009 o notyfikacji wyrobów kosmetycznych zawierających materiały nanocząsteczkowe mniejsze niż 100 [nm}, zgodnie z artykułem 16 Podręcznika Rejestracji otrzymaliśmy numer referencyjny w tej bazie. Stanowi to o legalności i o uwierzytelnieniu bezpieczeństwa stosowania rzeczonego wyrobu kosmetycznego.  

 

 

Zarejestruj się i kup w niższej cenie: nanoMinerals Oil

Podmiot odpowiedzialny: For Health Sp. z o.o., 00-116 Warszawa, Świętokrzyska 30/63

Napisz opinię

Nanobeauty - NanoMinerals Oil

Nanobeauty - NanoMinerals Oil

Intensywna kuracja regenerująca skóry stawów i jej głębokich warstw podporowych.

Internet Business Group Opinie z ekomi-pl.com

Kosmeceutyki

Producenci

Sprawdź także

Akceptuj

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi. Więcej informacji  Kliknij Tutaj