Nanobeauty - Nanoserum Spectrum

15 ml.

Nowy

Innowacyjny nutraceutyk o intensywnym działaniu miejscowym.

Więcej szczegółów

24 - 72 godz.

748,00 zł

brutto

Nanoserum Spectrum 

Innowacyjny preparat o intensywnym działaniu i niesamowicie skutecznej formule, przeznaczony do poprawy kondycji miejscowych zmian i uszkodzeń skóry. Przywraca blask i witalność cery. Wspomaga działania przeciw: atopowemu zapaleniu skóry, powstawaniu zmarszczek i rozstępów.  Stworzony zgodnie z holistyczną kosmetologią. Łączy w sobie tradycyjne, znane składniki oraz najnowsze zdobycze nanotechnologii. Jako jedyne serum łączy w sobie działania nanocząsteczek srebra, złota, cynku i krzemu z aktywnymi składnikami, takimi jak: komórki macierzyste, kolagen i kwas hialuronowy.

Działanie

  • Intensywna naprawa miejscowych uszkodzeń skóry
  • Trwałe usuwanie zmian pozapalnych skóry: blizn, skaz i przebarwień skór
  • Przyspieszenie gojenia po operacjach plastycznych
  • Zmniejszenie bliznowacenia
  • Przyspieszenie gojenia po inwazyjnych zabiegach kosmetycznych, tj. oczyszczanie, depilacja, tatuowanie
  • Przenosząc w głąb skóry cząsteczki kwasu hialuronowego, koenzymu Q10, kolagenu, elementów komórek macierzystych, minerałów, witaminy C wzmacnia działanie tych składników i powoduje, że są naprawdę skuteczne
  • Działanie potwierdzone przez specjalistyczne badania, przeprowadzone na probantach pod ścisłą kontrolą dermatologiczną

W celu kumulacji i utrwalenia efektów zabiegi należy wykonywać regularnie, najlepiej wieczorem przed snem. Po kilku tygodniach kuracji, po uzyskaniu zadowalających trwałych efektów, zabiegi należy powtarzać  profilaktycznie 2 razy w tygodniu w celu ochrony skóry przed nowymi uszkodzeniami.

Forma substancji: żel,  bezbarwny, neutralny, bez zapachu, nie plami bielizny i odzieży. Aplikator typu roll-on.

Zastosowanie: Do codziennej odnowy biologicznej skóry. Przed zabiegiem, w celu dokładnego oczyszczenia skóry należy zastosować nanoLotion i w drugiej kolejności, w celu trwałego nawilżenia, wyrównania pH i welwetyzacji sóry, należy zwilżyć jej powierzchnię preparatem nanoToner spray. Po takim przygotowaniu skóry należy zastosować strefowo  nanoserum Classic. Po wchłonięciu ponownie zwilżyć skórę nanoToner spray i następnie nałożyć aplikatorem roll-on bezpośrednio na uszkodzone miejsca (rozstępy, blizny, przebarwienia, pajączki i inne) nanoserum Spectrum. Preparat jest szczególnie zalecany po inwazyjnych zabiegach kosmetycznych i medycyny estetycznej.

Skład: woda, (forte, poczwórna ilość nanocząsteczek) 4 x nanocząsteczki metalicznego złota Au(nano), 4 x nanocząsteczki metalicznego srebra Ag(nano), nanocząsteczki tlenku cynku Zink oxide(nano), nanocząsteczki krzemionki Sillcea(nano), monometylosilanetriol (krzem organiczny), kompleks organo-mineralny, kwas L-askorbinowy (witamina C), kolagen farmaceutyczny, kwas hialuronowy, gliceryna, kwasy nukleinowe komórek macierzystych (callus ekstrakt).

Uwagi: zgodnie z rozporządzeniem Kosmetycznym Parlamentu Rady Europy, dyrektywą nr 1223/2009 o notyfikacji wyrobów kosmetycznych zawierających materiały nanocząsteczkowe mniejsze niż 100 [nm}, zgodnie z artykułem 16 Podręcznika Rejestracji otrzymaliśmy numer referencyjny w tej bazie. Stanowi to o legalności i o uwierzytelnieniu bezpieczeństwa stosowania rzeczonego wyrobu kosmetycznego.  

Zarejestruj się i kup w niższej cenie: Nanoserum Spectrum

 

Podmiot odpowiedzialny:

For Health Sp. z o.o., 00-116 Warszawa, Świętokrzyska 30/63

 

Napisz opinię

Nanobeauty - Nanoserum Spectrum

Nanobeauty - Nanoserum Spectrum

Innowacyjny nutraceutyk o intensywnym działaniu miejscowym.

Producenci

Sprawdź także

Akceptuj

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi. Więcej informacji  Kliknij Tutaj