Obniżka! NaturDay - Opti Meal (truskawka)

NaturDay - Opti Meal (truskawka)

NaturDay

500 g

Nowy

Opti Meal to uzupełnienie prawidłowo zbilansowanej diety w należną wartość kaloryczną powiązaną z odpowiednią proporcją poszczególnych makro i mikroskładników.

Więcej szczegółów

2-3 dni

179,00 zł

194,00 zł

-15,00 zł

NaturDay Opti Meal (smak truskawkowy)

Dobrze dobrana dieta jest podstawą sukcesu, Opti Meal to gwarantuje, bez względu na to, jaki cel obraliśmy: odchudzanie czy intensywny, wyczynowy trening. Ma ona również istotny wpływ nie tylko na wyniki sportowe, ale również, a nawet przede wszystkim nasze zdrowie. Posiłki w diecie zbilansowanej powinny być pełnowartościowe. Dobieramy więc zalecane źródła białka, tłuszczów i węglowodanów, starając się bazować na najlepszych jakościowo produktach.

Opti Meal ma idealnie dobrane składniki. Węglowodany to jedna z trzech podstawowych, obok białka i tłuszczów grup żywnościowych. Jest łatwo przyswajalna, biorąca bezpośredni udział w metabolizmie komórkowym. Dlatego też, to właśnie z węglowodanów organizm najchętniej czerpie energię.

Bez odpowiedniej ilości tej energii wykluczony jest jakikolwiek wysiłek. Najprościej rzecz ujmując ilość energii w organizmie jest wprost proporcjonalna do ilości spożywanych węglowodanów. Węglowodany są pożądanym posiłkiem w okolicach okołotreningowych i porannych. Rano dodają nam energii na nadchodzący dzień i uzupełniają uszczuplony katabolizmem nocnym glikogen. Przed treningiem dają nam siłę do ćwiczeń. Po treningu natychmiast uzupełniają straty glikogenu i pozwalają wyrównać poziom cukru.

 

Wartość odżywcza

 

W 100g

w porcji (30 g)

Wartość energetyczna

 

1711 kJ

515 kJ

 

 

(409 kcal)

(123 kcal)

Tłuszcz

 

8,9g

2,7 g

w tym nasycone kwasy tł.

 

2,9g

0,9 g

Węglowodany

 

33,3g

10g

w tym cukry

 

18,9g

5,7 g

Białko

 

49g

14,7 g

Sól

 

0,3g

0,1 g

Witamina B1

 

2,3mg

0,7 mg

Witamina B6

 

3 mg

0,9 mg

Kwas pantotenowy

 

13 mg

4 mg

Niacyna

 

33 mg

10 mg

Witamina C

 

180mg

54 mg

Witamina E

 

26,7mg

8 mg

Potas

 

1 g

300 mg

Magnez

 

200 mg

60 mg

L-karnityna

 

4,4g

1333 mg

Producent: Farmacon S.A., ul. Juliana Grządziela 24, 40-500 Chorzów

Dystrybutor: NATUR DAY S.A., 41-500 Chorzów, ul. Juliana Grządziela 24

O firmie: 100% naturalnych ekstraktów roślinnych bez jakichkolwiek wypełniaczy - to podstawowa wartość, jaką fitoterapia postawiła sobie na drodze do budowania najlepszych produktów dla zdrowia Natur Day. Najwyższej jakości syropy naturalne i kapsułki kompozycji ekstraktów roślinnych. Czystość farmaceutyczna. GMP. HACCP.

Cechą wszystkich produktów NaturDay jest synergiczne współdziałanie użytych ekstraktów roślinnych. Takie podejście sprawia, iż połączone ekstrakty działają z większą siłą niż każdy z osobna. Synergia to większe bezpieczeństwo i wyższa skuteczność. 

KUP W CENIE HURTOWEJ OD PRODUCENTA: zarejestruj się bez zobowiązań i bez dodatkowych kosztów

Napisz opinię

100% naturalnych ekstraktów roślinnych bez jakichkolwiek wypełniaczy - to podstawowa wartość, jaką fitoterapia postawiła sobie na drodze do budowania najlepszych produktów dla zdrowia Natur Day. Najwyższej jakości syropy naturalne i kapsułki kompozycji ekstraktów roślinnych. Czystość farmaceutyczna. GMP. HACCP.


Cechą wszystkich produktów NaturDay jest synergiczne współdziałanie użytych ekstraktów roślinnych. Takie podejście sprawia, iż połączone ekstrakty działają z większą siłą niż każdy z osobna. Synergia to większe bezpieczeństwo i wyższa skuteczność. 

Internet Business Group Opinie z ekomi-pl.com

Eko żywność

Producenci

Sprawdź także

Akceptuj

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi. Więcej informacji  Kliknij Tutaj