Healy - w wyjątkowej promocji!!!

1 szt.

Nowy

Healy to wyrób medyczny wspomagający nasze zdrowie o bardzo szerokim zakresie działania.

Więcej szczegółów

3 - 4 dni

Ostatnie egzemplarze!

2 150,00 zł

Minimalna ilość produktów w zamówieniu to 2

HEALY 

Healy w promocji do.... 30 kwietnia - promocja przedłużona!!!
W dniach od 01 do 30 kwietnia 2021 roku Healy w wyjątkowej promocji! Każdy kto kupi wybraną edycję aparatu Healy otrzymuje automatycznie wyższą edycję, czyli więcej programów. Oszczędzamy dużo pieniędzy!!!


Na przykład:

- każdy, kto zdecyduje się na Healy Gold za cenę 451,06 € (z VAT) otrzymuje edycję Healy Holistic Health za 904,85 € (z VAT) i jednocześnie otrzymuje gratis następujące programy: Złoty cykl, Bóle / Psychika, Równowaga bioenergetyczna 1, Równowaga bioenergetyczna 2, Równowaga psychiczna, Meridiany 1, Meridiany 2, Sen i Skóra.

- lub kupując edycję Healy Holistic Health za 904,85 € (z VAT) otrzyma automatycznie edycję Healy Holistic Health Plus za 1.358,62 € (z VAT)., a tym samym 120 programów terapeutycznych (wszystkie dostępne).

- kto zdecyduje się na Healy Holistic Health Plus za 1.358,62 € (z VAT) otrzyma wszystkie 120 programy i gartis Healy Resonance za 2.266,19 € (z VAT) czyli praca w polu informacyjnym!

PS.
Podczas zakupu wybieramy wyższą, promocyjną edycję, a w chwili zakupu otrzymujemy odpowiedni rabat!

Zakupy w cenach hurtowych  HTTPS://WWW.HEALYWORLD.NET/PL/PARTNER/IBG  na stronie producenta bez marży!

Zadzwoń pod numer telefonu: +48 602455533

Healy 

To wyrób medyczny przeznaczone do leczenia przewlekłego bólu, bóli kostnych i migren, jak również do wspomagającego leczenia chorób psychicznych, takich jak depresja, lęk i związane z nimi zaburzenia snu.

Wszystkie inne zastosowania (120 programów terapeutycznych) urządzenia Healy nie są uznawane przez medycynę konwencjonalną z powodu braku dowodów w rozumieniu medycyny konwencjonalnej. 

Wersja Healy Gold - podstawowe programy: 

 • Pure - program ten ma pomóc Twojemu polu energetycznemu dojść do siebie po oddziaływaniu bioenergetycznym trucizn pochodzących z otoczenia, toksyn, niezdrowej żywności i innych negatywnych czynników.
 • Care - oznacza „troskę”. Osłabione pole bioenergetyczne stanowi naszym zdaniem przyczynę wielu ostrych i przewlekłych stanów chorobowych. Stwórz optymalne warunki dla procesu zdrowienia i zapobiegaj przy tym wielu zaburzeniom bioenergetycznym.
 • Energy - kto musi być wydajny, potrzebuje regularnego wsparcia. Nieistotne, czy chodzi w tym przypadku o sportowca wyczynowego, zestresowanego menadżera czy matkę „Energy” ma nam pomóc przeciwstawić się bioenergetycznie stresowi.
 • Being - to, co program „Balance” może zrobić dla ciała, program „Being” może zrobić dla duszy. Ma nam pomóc w odzyskaniu równowagi emocjonalnej.
 • Balance - delikatna równowaga różnych czynności organizmu jest bardzo ważna dla dobrego samopoczucia. „Balance” dotyczy  bioenergetycznej równowagi nerek, układu krążenia, układu limfatycznego i hormonów i jest idealny do głębokiego zbalansowania bioenergetycznego własnego pola energetycznego.
 • Relax - odprężenie i działanie przeciwstresowe, wyłączenie się i pozbycie codziennego stresu, bo stres to często przyczyna zakwaszenia organizmu i utraty równowagi. Jak wynika z naszego doświadczenia, wiele chorób jest powodowanych przez długotrwały stres.
 • Release - ból ma różnorakie, często bardzo różne przyczyny. Może być objawem zakwaszenia tkanki. Dodatkowo obok programów przeciwbólowych Healy masz do dyspozycji program „Release” złotego cyklu Nuno Niny. Pracuj systematycznie w polu bioenergetycznym organizmu, niezależnie od tego, w jakim miejscu dokładnie pojawia się ból.

Przy zakupie Healy Gold otrzymujemy gratisowo wybraną przez siebie (w momencie składania zamówienia) grupę programową, a ponad to bezpłatnie otrzymujemy grupę programów oczyszczających pod nazwą "Deep Cycle - Głębokie cykle".

Większa ilość programów programów oferowana jest w kolejnych edycjach Healy:

- Healy Holistic Health - 904,85 €

- Healy Holistic Health Plus (120 programów) - 1.358,62 €

Więcej informacji na ten temat zawiera broszura

Sprzedaż i dostawy produktów do Polski realizuje wyłącznie firma Healy World GmbH!

Z uwagi na preferowany przez producenta bezpośredni kontakt z Klientem prosimy o zgłaszanie się do naszej firmy w celu ustalenia szczegółów cenowych i wysyłkowych. Jesteśmy dystrybutorami produktów firmy Healy World GmbH i służymy pomocą w ich zamawianiu.

Zainteresowanych zakupem prosimy o kontakt telefoniczny (+48 602455533) lub mailowy (biuro@ibg.pl).

Zakupy w cenach hurtowych  https://www.healyworld.net/pl/partner/ibg  na stronie producenta:

 

Healy to urządzenie do terapii częstotliwościowej. Komunikuje się z Twoimi komórkami i znajduje odpowiednią - w danej chwili - częstotliwość. Technologia Healy została opracowana w Niemczech przy współpracy lekarzy i ekspertów. Jest urządzeniem medycznym klasy IIA, które pomyślnie przeszło wszystkie wymagane testy i kontrole.

Healy

Komunikacja aparatu z telefonem odbywa się przez Bluetooth. Połączenie używa się wyłącznie do uruchomienia wybranego programu, po czym można wyłączyć Bluetooth - przesyłanie "częstotliwości" do organizmu realizowane jest przez odpowiednie aplikatory przez Healy.

Aparat jest wyposażony w czujnik kwantowy, który odczytuje informacje z naszego pola informacyjnego (biopola) i w trybie rzeczywistym dobiera właściwe częstotliwości i czas zabiegu!

Lista programów dla wszystkich ważnych dziedzin życia jest pogrupowana w następujący sposób:

 • Złoty cykl (7 programów wstępnych) - Healy Gold
 • Ból / psychika (8 programów)
 • Praca / sen (11 programów)
 • Nauka (9 programów)
 • Fitness (8 programów)
 • Równowaga psychiczna (8 programów)
 • Uroda / skóra (11 programów)
 • Meridiany cz. 1 (10 programów)
 • Meridiany cz. 2 (10 programów)
 • Równowaga bioenergetyczna cz. 1 (12 programów)
 • Równowaga bioenergetyczna cz. 2 (12 programów)
 • Czakry (7 programów)
 • Głęboki cykl oczyszczania (12 programów)
 • Programy ochrony (8 programów)

Wszystkie wymienione programy zawiera edycja Healy Holistic Health Plus

Healy Gold

W proponowanej wersji wyposażony jest w następujące pakiety programów:

 • Złoty cykl (7 programów): oczyszczanie, opieka (ukł. immunologiczny), balans (ukł. hormonalny), istota (psychika i emocje), energia, relaks, uwolnienie (p. bólowy i odkwaszający).
 • Głęboki cykl oczyszczania (12 programów)
 • oraz jeden - dowolnie wybrany z listy powyżej

Ekran telefonu - Złoty_cykl

Aby zakupić aparat Healy wyposażony w większą ilość programów proszę o kontakt.

Aby dowiedzieć się o możliwościach zastosowania Healy lub kupić w innej wersji programowej przejdź na stronę producenta: www.healy.eu

Aby korzystać z urządzenia Healy niezbędna jest aplikacja "Healy APP". Wymagana jest również praktyczna umiejętność posługiwania się smartfonem. Do korzystania z urządzenia Healy, w szczególności Healy APP, przydatne są umiejętności obsługi przycisków, pasków przewijania i standardowych okien dialogowych.

Wymagania dotyczące smartfonów - Bluetooth Bluetooth 4.0 lub nowszy oraz system operacyjny Android - wersja 4.4 lub nowszy. Pred pierwszym uruchomieniem:

 • uruchom aplikację Sklep Play.
 • znajdź aplikację Healy APP.
 • wybierz Healy APP, producent: TimeWaver Production GmbH” (aplikacja bezpłatna).

 System Operacyjny iOS - wersja 9.0 lub nowszy

 • otwórz aplikację Sklep Apple.2
 • znajdź aplikację Healy APP.
 • wybierz Healy APP, producent: TimeWaver Production GmbH
 • pobierz aplikację i zainstaluj ją na smartfonie  (aplikacja bezpłatna).

Pobierz instrukcję obsługi w języku polskim: INSTRUKCJA OBSŁUGI HEALY

Uwagi:

Terapia medycyny akademickiej prowadzona z zastosowaniem mikroprądów (dotychczas produkowanymi urządzeniami) nie może być stosowana w przypadku, gdy w obszarze poddawanym leczeniu obecne są ciała obce wykonane z metalu, pacjent posiada rozrusznik serca lub wszczepiony defibrylator, a także występuje krwawienie lub istnieje ryzyko wystąpienia krwawienia lub zatoru. Zabiegi nie mogą być wykonywane w obrębie tych obszarów skóry, które były poddane radioterapii lub które objęte są zaburzeniami czucia, lub w przypadku, gdy pacjent gorączkuje.

• Nie stosować u kobiet w ciąży.
• Nie stosować w przypadku chorych na epilepsję.
• Nie należy zakrywać elektrodami ust, umieszczać ich bezpośrednio na oczach, przedniej części szyi (szczególnie w zatoce tętnicy szyjnej) lub na klatce piersiowej i w górnej części pleców, a także prowadzić tak, aby przechodziły nad sercem.

W przypadku występowania któregokolwiek z tych przeciwwskazań przed zastosowaniem należy skonsultować się z pracownikiem służby zdrowia.

W ramach podejścia holistycznego do leczenia, zastosowanie częstotliwości umożliwia pewne oddziaływania (np. wzmocnienie własnych mechanizmów organizmu). Dlatego przed pierwszym zastosowaniem zaleca się sprawdzenie następujących kwestii:

 • W przypadku amalgamatowych wypełnień w zębach, zastosowanie częstotliwości może prowadzić do mobilizacji metali ciężkich w komórkach organizmu (niepochodzących bezpośrednio z samych wypełnień) i w rezultacie do czasowego pogorszenia stanu zdrowia. Dlatego przy stosowaniu urządzenia zaleca się picie dużej ilości wody oraz podejmowanie odpowiednich kroków w celu ułatwienia usuwania metali ciężkich z organizmu.
 • W przypadku jednoczesnego przyjmowania leków zaleca się, aby konsultować z lekarzem przyjmowane dawki przynajmniej raz w miesiącu, zwłaszcza w przypadku stosowania następujących leków: przeciwzakrzepowe, przeciwcukrzycowe, obniżające ciśnienie krwi, hormony (zwłaszcza hormony tarczycy), beta-blokery.

Uwagi:

Firma IBG nie ponosi odpowiedzialności za treści merytoryczne, które zostały pobrane ze strony producenta Healy World B.V.

Informacje dotyczące "Healy wyrób medyczny" oparte są na certyfikacie jaki jaki otrzymała firma Healy World B.V. w 2021 roku.

- do pobrania: Healy CE Certificates Conformity Declaration

 

Dystrybucją w Polsce zajmuje się producent:

Healy World GmbH
Potsdamer Platz 1
10785 Berlin
Germany

Napisz opinię

Healy - w wyjątkowej promocji!!!

Healy - w wyjątkowej promocji!!!

Healy to wyrób medyczny wspomagający nasze zdrowie o bardzo szerokim zakresie działania.

Internet Business Group Opinie z ekomi-pl.com

Producenci

Sprawdź także

Akceptuj

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi. Więcej informacji  Kliknij Tutaj