Healy - certyfikowany aparat medyczny

1 szt.

Nowy

Healy to aparat medyczny wspomagający nasze zdrowie o bardzo szerokim zakresie działania.

Więcej szczegółów

3 - 4 dni

Ostatnie egzemplarze!

2 150,00 zł

Minimalna ilość produktów w zamówieniu to 2

Healy w promocji.

Do dnia 07 grudnia 2020 roku Healy w wyjątkowej promocji! Każdy kto kupi wybraną edycję aparatu Healy otrzymuje automatycznie wyższą edycję, czyli więcej programów. Oszczędzamy dużo pieniędzy :-)

Na przykład:

- każdy, kto kupi Healy Gold za cenę 451,06  (z VAT) otrzymuje edycję Healy Holistic Health za 904,85  (z VAT) i jednocześnie otrzymuje gratis następujące programy: Złoty cykl, Bóle / Psychika, Równowaga bioenergetyczna 1, Równowaga bioenergetyczna 2, Równowaga psychiczna, Meridiany 1, Meridiany 2, Sen i Skóra.

- lub kupując edycję Healy Holistic Health za 904,85 € (z VAT) otrzyma automatycznie edycję Healy Holistic Health Plus za 1.358,62 € (z VAT)., a tym samym 120 programów terapeutycznych (wszystkie dostępne).

- kto zdecyduje się na Healy Holistic Health Plus za 1.358,62 € (z VAT) otrzyma wszystkie 120 programy i gartis Healy Resonance za 2.266,19  (z VAT) czyli praca w polu informacyjnym!

Promocja jest ograniczona czasowo i ilościowo, czyli dla całej Unii Europejskiej max. 8000 szt Healy. Jeśli ta ilość zostanie sprzedana wcześniej  nie możemy liczyć na promocję!!!

Zakupy w cenach hurtowych  HTTPS://WWW.HEALYWORLD.NET/PL/PARTNER/IBG  na stronie producenta bez marży!

 

Healy 

To urządzenie medyczne przeznaczone do leczenia przewlekłego bólu, bóli kostnych i migren, jak również do wspomagającego leczenia chorób psychicznych, takich jak depresja, lęk i związane z nimi zaburzenia snu.

Wszystkie inne zastosowania (120 programów terapeutycznych) urządzenia Healy nie są uznawane przez medycynę konwencjonalną z powodu braku dowodów w rozumieniu medycyny konwencjonalnej. 

Wersja Healy Gold - podstawowe programy: 

 • Pure - program ten ma pomóc Twojemu polu energetycznemu dojść do siebie po oddziaływaniu bioenergetycznym trucizn pochodzących z otoczenia, toksyn, niezdrowej żywności i innych negatywnych czynników.
 • Care - oznacza „troskę”. Osłabione pole bioenergetyczne stanowi naszym zdaniem przyczynę wielu ostrych i przewlekłych stanów chorobowych. Stwórz optymalne warunki dla procesu zdrowienia i zapobiegaj przy tym wielu zaburzeniom bioenergetycznym.
 • Energy - kto musi być wydajny, potrzebuje regularnego wsparcia. Nieistotne, czy chodzi w tym przypadku o sportowca wyczynowego, zestresowanego menadżera czy matkę „Energy” ma nam pomóc przeciwstawić się bioenergetycznie stresowi.
 • Being - to, co program „Balance” może zrobić dla ciała, program „Being” może zrobić dla duszy. Ma nam pomóc w odzyskaniu równowagi emocjonalnej.
 • Balance - delikatna równowaga różnych czynności organizmu jest bardzo ważna dla dobrego samopoczucia. „Balance” dotyczy  bioenergetycznej równowagi nerek, układu krążenia, układu limfatycznego i hormonów i jest idealny do głębokiego zbalansowania bioenergetycznego własnego pola energetycznego.
 • Relax - odprężenie i działanie przeciwstresowe, wyłączenie się i pozbycie codziennego stresu, bo stres to często przyczyna zakwaszenia organizmu i utraty równowagi. Jak wynika z naszego doświadczenia, wiele chorób jest powodowanych przez długotrwały stres.
 • Release - ból ma różnorakie, często bardzo różne przyczyny. Może być objawem zakwaszenia tkanki. Dodatkowo obok programów przeciwbólowych Healy masz do dyspozycji program „Release” złotego cyklu Nuno Niny. Pracuj systematycznie w polu bioenergetycznym organizmu, niezależnie od tego, w jakim miejscu dokładnie pojawia się ból.

Przy zakupie Healy Gold otrzymujemy gratisowo wybraną przez siebie (w momencie składania zamówienia) grupę programową, a ponad to bezpłatnie otrzymujemy grupę programów oczyszczających pod nazwą "Deep Cycle - Głębokie cykle".

Większa ilość programów programów oferowana jest w kolejnych edycjach Healy:

- Healy Holistic Health - 904,85 €

- Healy Holistic Health Plus (120 programów) - 1.358,62 €

Więcej informacji na ten temat zawiera broszura

Sprzedaż i dostawy produktów do Polski realizuje wyłącznie firma Healy World GmbH!

Z uwagi na preferowany przez producenta bezpośredni kontakt z Klientem prosimy o zgłaszanie się do naszej firmy w celu ustalenia szczegółów cenowych i wysyłkowych. Jesteśmy dystrybutorami produktów firmy Healy World GmbH i służymy pomocą w ich zamawianiu.

Zainteresowanych zakupem prosimy o kontakt telefoniczny (+48 602455533) lub mailowy (biuro@ibg.pl).

Zakupy w cenach hurtowych  https://www.healyworld.net/pl/partner/ibg  na stronie producenta:

 

Healy to urządzenie do terapii częstotliwościowej. Komunikuje się z Twoimi komórkami i znajduje odpowiednią - w danej chwili - częstotliwość. Technologia Healy została opracowana w Niemczech przy współpracy lekarzy i ekspertów. Jest urządzeniem medycznym klasy IIA, które pomyślnie przeszło wszystkie wymagane testy i kontrole.

Healy

Komunikacja aparatu z telefonem odbywa się przez Bluetooth. Połączenie używa się wyłącznie do uruchomienia wybranego programu, po czym można wyłączyć Bluetooth - przesyłanie "częstotliwości" do organizmu realizowane jest przez odpowiednie aplikatory przez Healy.

Aparat jest wyposażony w czujnik kwantowy, który odczytuje informacje z naszego pola informacyjnego (biopola) i w trybie rzeczywistym dobiera właściwe częstotliwości i czas zabiegu!

Lista programów dla wszystkich ważnych dziedzin życia jest pogrupowana w następujący sposób:

 • Złoty cykl (7 programów wstępnych) - Healy Gold
 • Ból / psychika (8 programów)
 • Praca / sen (11 programów)
 • Nauka (9 programów)
 • Fitness (8 programów)
 • Równowaga psychiczna (8 programów)
 • Uroda / skóra (11 programów)
 • Meridiany cz. 1 (10 programów)
 • Meridiany cz. 2 (10 programów)
 • Równowaga bioenergetyczna cz. 1 (12 programów)
 • Równowaga bioenergetyczna cz. 2 (12 programów)
 • Czakry (7 programów)
 • Głęboki cykl oczyszczania (12 programów)
 • Programy ochrony (8 programów)

W proponowanej wersji Healy wyposażony jest w następujące pakiety programów:

 • Złoty cykl (7 programów): oczyszczanie, opieka (ukł. immunologiczny), balans (ukł. hormonalny), istota (psychika i emocje), energia, relaks, uwolnienie (p. bólowy i odkwaszający).
 • Głęboki cykl oczyszczania (12 programów)
 • oraz jeden - dowolnie wybrany z listy powyżej

Ekran telefonu - Złoty_cykl

Aby zakupić aparat Healy wyposażony w większą ilość programów proszę o kontakt.

Aby dowiedzieć się o możliwościach zastosowania Healy lub kupić w innej wersji programowej przejdź na stronę producenta: www.healy.eu

Korzystanie z urządzenia Healy APP wymaga niezbędnych praktycznych umiejętności posługiwania się smartfonem. Do korzystania z urządzenia Healy, w szczególności Healy APP, przydatne mogą być również praktyczne umiejętności obsługi przycisków, pasków przewijania i standardowych okien dialogowych.

Wymagania dotyczące smartfonów - Bluetooth Bluetooth 4.0 lub nowszy.

System operacyjny Android - wersja 4.4 lub nowszy:

 • uruchom aplikację Sklep Play.1
 • znajdź aplikację Healy APP.
 • wybierz Healy APP, producent: TimeWaver Production GmbH” (aplikacja bezpłatna).

 System Operacyjny iOS - wersja 9.0 lub nowszy

 • otwórz aplikację Sklep Apple.2
 • znajdź aplikację Healy APP.
 • wybierz Healy APP, producent: TimeWaver Production GmbH
 • pobierz aplikację i zainstaluj ją na smartfonie  (aplikacja bezpłatna).

Pobierz instrukcję obsługi w języku polskim: INSTRUKCJA OBSŁUGI HEALY

Uwagi:

Terapia medycyny akademickiej prowadzona z zastosowaniem mikroprądów (dotychczas produkowanymi urządzeniami) nie może być stosowana w przypadku, gdy w obszarze poddawanym leczeniu obecne są ciała obce wykonane z metalu, pacjent posiada rozrusznik serca lub wszczepiony defibrylator, a także występuje krwawienie lub istnieje ryzyko wystąpienia krwawienia lub zatoru. Zabiegi nie mogą być wykonywane w obrębie tych obszarów skóry, które były poddane radioterapii lub które objęte są zaburzeniami czucia, lub w przypadku, gdy pacjent gorączkuje.

• Nie stosować u kobiet w ciąży.
• Nie stosować w przypadku chorych na epilepsję.
• Nie należy zakrywać elektrodami ust, umieszczać ich bezpośrednio na oczach, przedniej części szyi (szczególnie w zatoce tętnicy szyjnej) lub na klatce piersiowej i w górnej części pleców, a także prowadzić tak, aby przechodziły nad sercem.

W przypadku występowania któregokolwiek z tych przeciwwskazań przed zastosowaniem należy skonsultować się z pracownikiem służby zdrowia.

W ramach podejścia holistycznego do leczenia, zastosowanie częstotliwości umożliwia pewne oddziaływania (np. wzmocnienie własnych mechanizmów organizmu). Dlatego przed pierwszym zastosowaniem zaleca się sprawdzenie następujących kwestii:

 • W przypadku amalgamatowych wypełnień w zębach, zastosowanie częstotliwości może prowadzić do mobilizacji metali ciężkich w komórkach organizmu (niepochodzących bezpośrednio z samych wypełnień) i w rezultacie do czasowego pogorszenia stanu zdrowia. Dlatego przy stosowaniu urządzenia zaleca się picie dużej ilości wody oraz podejmowanie odpowiednich kroków w celu ułatwienia usuwania metali ciężkich z organizmu.
 • W przypadku jednoczesnego przyjmowania leków zaleca się, aby konsultować z lekarzem przyjmowane dawki przynajmniej raz w miesiącu, zwłaszcza w przypadku stosowania następujących leków: przeciwzakrzepowe, przeciwcukrzycowe, obniżające ciśnienie krwi, hormony (zwłaszcza hormony tarczycy), beta-blokery.

Dystrybucją w Polsce zajmuje się producent:

Healy World GmbH
Potsdamer Platz 1
10785 Berlin
Germany

Napisz opinię

Healy - certyfikowany aparat medyczny

Healy - certyfikowany aparat medyczny

Healy to aparat medyczny wspomagający nasze zdrowie o bardzo szerokim zakresie działania.

Producenci

Sprawdź także

Akceptuj

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi. Więcej informacji  Kliknij Tutaj