ProBio SANIT™

ProBiotics Polska

1 litr

Nowy

ProBio SANIT™ to naturalny środek mikrobiologiczny dedykowany do oczyszczalni i kompostowni. Udrażnia trakcje ściekowe.

Więcej szczegółów

2-3 dni

41,00 zł

ProBio SANIT™  to specjalnie ubogacona o bakterie fototropowe kompozycja mikroorganizmów dzięki czemu skutecznie  przyspiesza rozkład materii organicznej. Pożyteczne mikroorganizmy w nim występujące wzajemnie się wspierają i jako zespół wypierają chorobotwórczą mikroflorę, zmieniając kierunek procesu mikrobiologicznego na rewitalizujący środowisko w miejscu ich użycia.


DZIAŁANIE ProBio SANIT™:

  • przyspiesza rozkład materii organicznej i poprawia proces kompostowania,
  • wspiera bioremediację gleby (technologia usuwania zanieczyszczeń z gleby i wód podziemnych za pomocą żywych mikroorganizmów i detoksykację z pozostałości po środkach ochrony roślin)
  • aktywuje i stabilizuje proces fermentacji ścieków bytowych, komunalnych i odcieków z przetwórstwa rolno-spożywczego wspomagając ich oczyszczanie i eliminując zagniwanie stabilizuje i higienizuje osady ściekowe i inne pochodzenia organicznego ułatwiając ich mineralizację a w konsekwencji  zmniejszenie objętości,
  • udrażnia trakcje ściekowe i sieci rozsączające oczyszczalni przydomowych i przyzakładowych ułatwiając rozkład tłuszczów i mineralizację resztek organicznych
  • ułatwia oczyszczanie urządzeń i powierzchni zabrudzonych i zatłuszczonych (separatory tłuszczu, osadniki, posadzki, studzienki, przepompownie) neutralizuje odory, rewitalizuje wodę, wykazuje działanie antyseptyczne, probiotyczne i antyutleniające.

 

Produkt dostępny w opakowaniach: 1, 5, 10 i 20 litrów. Osoby zainteresowane większą ilością Probio SANIT proszone są o kontakt.

Napisz opinię

ProBiotics Polska - oryginalne ProBiotechnologie dla Ziemi, Ludzi i Zwierząt. Efektywne mikroorganizmy wykorzystywane w ogrodnictwie, uprawach i hodowli.

Internet Business Group Opinie z ekomi-pl.com

Eko dom

Ostatnio przeglądane

Producenci

Sprawdź także

Akceptuj

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi. Więcej informacji  Kliknij Tutaj