Stop elektrosmog!

Wielu z nas nawet nie zdaje sobie sprawy z faktu, że codzienne korzystanie z telefonów komórkowych, tabletów, laptopów oraz innych urządzeń elektronicznych może mieć negatywny wpływ na nasze zdrowie.

A aż 1/4 Polaków - korzystających z tych urządzeń już uskarża się na ciągłe zmęczenie, bóle głowy, problemy z koncentracją i nie wiedzą, że może być to skutek oddziaływania ELEKTROSMOGU - fal elektromagnetycznych emitowanych przez urządzenia elektroniczne powodujące pogorszenie samopoczucia oraz mogące prowadzić do rozwoju wielu poważniejszych chorób

Fale elektromagnetyczne

Fale elektromagnetyczne są niewidoczne dla ludzkiego oka, jednak na podstawie wyników badań naukowców mamy pewność, że istnieją, a ich negatywny wpływ na nasze zdrowie ujawnia się najczęściej dopiero po latach korzystania z urządzeń elektronicznych.

Co wywołuje elektrosmog?

Między innymi powszechnie używane telefony komórkowe, komputery, laptopy, tablety, radioodbiorniki i telewizory, kuchenki mikrofalowe, sieci bezprzewodowe (Wi-Fi), współczesne auta, linie energetyczne.

Calivita e-protect elektrosmogCzym są: E-Protect Sticker, E-Protect Card, E-Protect DISC?

  • E-PROTECT STICKER - naklejka chroniąca przed szkodliwym promieniowaniem elektromagnetycznym przyklejana bezpośrednio na urządzenia elektroniczne np. z tyłu telefonu, na obudowie laptopa, monitora, mikrofalówki czy też desce rozdzielczej samochodu.
  • E-PROTECT CARD - karta, którą zawsze powinieneś mieć blisko swojego ciała – w kieszeni, portfelu, torebce. Chroni przed promieniowaniem elektromagnetycznym emitowanym przez otaczające Cię urządzenia nie posiadające naklejki. Podaruj ją wszystkim członkom swojej rodziny – również dzieciom.
  • E-PROTECT DISC - oferuje maksymalną ochronę do dwóch metrów! Postaw go np. na biurku w pracy, w sypialni, salonie lub w dowolnym pomieszczeniu, w którym znajdują się urządzenia elektroniczne. Jego nowoczesny design przykuwa uwagę i pasuje do każdego wnętrza. Ustaw go wszędzie tam, gdzie może występować elektrosmog!

Czy wiesz, że

Dzieci mają wyższą zawartość wody w organizmie, przez co szkodliwe promieniowanie elektromagnetyczne może jeszcze bardziej oddziaływać na funkcjonowanie ich mózgu? Dlatego nie zaleca się trzymania telefonów komórkowych w pobliżu głowy dziecka.

 

Skuteczność produktów z rodziny E-Protect CaliVita® została potwierdzona naukowo - otrzymały certyfikat Instytutu Badań nad elektrosmogiem (IGEF) w Birmingham, Wielka Brytania.

 

Źródło: calivita.com.pl