KOsmetyki antyoksydacyjne z gojiHiszpańskie Laboratoria Forenqui wyprodukowały linię produktów kosmetycznych, które korzystają z dobrodziejstwa działania owoców Goji i granatu.

Taka kombinacja składników jest naprawdę wyjątkowa!

Wyjątkowe właściwości tych czerwonych owoców, ilość aktywnych substancji i potwierdzone działanie antyoksydacyjne sprawiają, że doskonale nadają się do pielęgnacji naszego ciała. Aktywne składniki działają odżywczo, a antyoksydanty spowalniają procesy starzenia. Przecież każdy z nas chciałby opóźnić objawy starzenia się skóry!

 

Wyciąg z owoców Goji

Owoce Goji (kolcowój chiński) rosną na wysokich krzakach na zboczach najwyższych gór świata – Himalajów. Ekstremalne warunki klimatyczne sprawiają, że krzaki Goji są wyjątkowo odporne i mają nadzwyczaj wysoką zawartość dobroczynnych składników.

Zaś unikalny wygląd i delikatny smak sprawiają, że owoc granatu jest jednym z najbardziej wartościowych owoców. Zawiera dużą ilość antyoksydantów, minerałów i witamin, posiada znaczne właściwości odżywcze.

 

Seria kosmetyków antyoksydacyjnych z Goji

Kosmetyki z serii Anian zawierają wyciągi z dwóch czerwonych owoców - popularnie nazywane są „czerwonymi kosmetykami”. Podzielone są na dwie serie do pielęgnacji ciała i pielęgnacji twarzy.

 

Pielęgnacja twarzy:

Odżywczy krem antyoksydacyjny z goji

Odżywczy Anti-aging krem przeciwzmarszczkowy do twarzy Anian z Goji

50 ml

Krem skutecznie hamuje objawy starzenia się skóry, działa w głąb, pozostawia skórę delikatną i elastyczną, długotrwale chroni przed atakiem wolnych rodników.

Oprócz wyciągów z owoców granatu i Goji zawiera oligopeptydy (podobne do cząsteczek toksyny botulinowej, która łagodzi napięcie zmarszczek mimicznych, po nałożeniu kremu szybko się wygładzają).

Kwas hialuronowy (poprawia elastyczność i nawilżenie skóry), witaminy, Aloe Vera (łagodzi podrażnienia i odżywia), masło Karite (Shea Butter – masło bambusowe, które jest sprawdzonym składnikiem w trosce o skórę oraz naturalną ochroną przed promieniowaniem UV).


Nawilżający krem Anian z Goji

Nawilżający krem do twarzy Anian z wyciągiem owoców goji...

50 ml

Krem jest przeznaczony do codziennego stosowania. Zawarte w nim składniki (antyoksydanty, witaminy, polisacharydy) łagodzą objawy starzenia się skóry i dostarczają składników odżywczych.

Aloe Vera łagodzi podrażnienia i sprawia, że skóra staje się delikatniejsza.

Krem nanosić rano na oczyszczoną skórę twarzy i szyi.


Żel oczyszczający Anian z Goji

Żel oczyszczający do twarzy Anian z wyciągiem z Goji

150 ml.

Żel usuwa zanieczyszczenia i nadmierną ilość wydzielanego sebum, oczyszcza zatkane pory, łagodzi niedoskonałości, sprawia, że skóra jest zdrowsza i wygląda młodziej.

Żel jest przeznaczony do regularnej pielęgnacji i oczyszczania twarzy.

Usuwa zanieczyszczenia i nadmierną ilość wydzielanego sebum, oczyszcza pory, łagodzi niedoskonałości, sprawia, że skóra jest zdrowsza i ładniejsza.


 
Pielęgnacja ciała:

Żel oczyszczający Anian z Goji

Nawilżające mleczko do ciała - Anian z wyciągiem owoców...

400 ml

Sprawia, że skóra jest gładka, nawilżona i odżywiona. Antyoksydanty sprawiają, że jest delikatna, mocna i chroniona przed wolnymi rodnikami. Delikatne nawilżające mleczko do ciała jest przeznaczone do pielęgnacji skóry całego ciała.

Sprawia, że skóra jest gładka, nawilżona i odżywiona.

Skóra pozostaje delikatna, mocna i chroniona przed oksydantami. Aloe Vera łagodzi podrażnienia i ujednolica strukturę skóry.


Krem do rąk Anian z Goji

Odżywczy krem do rąk Anian z wyciągiem z Goji

100 ml

Skóra jest odżywiona i nawilżona, pozostaje delikatna, mocna i chroniona. Krem zawiera antyoksydanty, witaminy, polisacharydy i aloe vera. Krem zawiera składniki, które hamują objawy starzenia się skóry rąk.

Skóra jest odżywiona i nawilżona, pozostaje delikatna, mocna i chroniona. Krem zawiera antyoksydanty, witaminy, polisacharydy i Aloe Vera.

Jest wzbogacony alantoiną i panthenolem, które wspomagają nawilżenie i dbają o suchą skórę rąk. Nie pozostawia uczucia tłustych rąk.


Żel pod prysznic Anian z Goji

Żel pod prysznic z antyoksydantami Anian z wyciągiem z Goji

750 ml.

Antyoksydacyjny żel pod prysznic jest przeznaczony do codziennego stosowania. Oprócz dbałości o higienę osobistą zapewni skórze uczucie świeżości.

Żel jest delikatnie perfumowany. Delikatne nawilżające mleczko do ciała jest przeznaczone do pielęgnacji skóry całego ciała.

Sprawia, że skóra jest gładka, nawilżona i odżywiona. Skóra pozostaje delikatna, mocna i chroniona przed oksydantami. Aloe Vera łagodzi podrażnienia i ujednolica strukturę skóry.