Nature's Sunshine Products - NSP - bezkompromisowa jakość

Nasz sklep internetowy poleca suplementy Nature’s Sunshine.

Nature’s Sunshine produkuje najwyższej jakości naturalne suplementy diety. Czym jednak tak naprawdę jest jakość NSP? Jakość Nature’s Sunshine sprowadza się do trzech kwestii: czystość, bezpieczeństwo i siła działania.

Nature's Sunshine zapewnia, że może z całą odpowiedzialnością zaświadczyć o czystości, bezpieczeństwie i sile działania swoich produktów, ze względu na to, że na każdym etapie poddaje te kwestie kontroli. Ma do dyspozycji 600 testów, dzięki którym uzyskujemy pewność, że nasi klienci nieustannie otrzymują najlepszą jakość.

 

Produkty NSP są czyste

Testowanie czystości jest absolutnie decydujące, a jeden z aspektów tego badania stanowi zapewnienie, że uzyskamy i będziemy oferować gatunki i części roślin gwarantujące najwięcej korzyści zdrowotnych.

Kilka lat temu przeprowadzali badania nad próbką dziurawca zwyczajnego zakupionego od dużej krajowej sieci handlowej. Testy wykazały, że w rzeczywistości nie był to dziurawiec, lecz inna roślina z tej samej rodziny. Produkt ten być może był niedrogi, ale też nieskuteczny! Nature’s Sunshine ma laboratoria, w których testuje każdą partię materiału. Klient może być zatem pewien, że otrzyma odpowiednie gatunki i odpowiednią część rośliny.

Testowanie czystości gwarantuje również, że klient otrzymuje wyłącznie to, co jest wyszczególnione na etykiecie. Jakie niebezpieczeństwo niosą ze sobą marki niższej jakości? Mogą na przykład zawierać brud, kamienie lub insekty. Dostawcy NSP mówią, że jeżeli są w stanie sprostać naszym wymaganiom, będą w stanie sprostać każdym, ponieważ to standardy NSP są najwyższe w branży.

NSP płaci dostawcom więcej ze względu na to, że wymaga, aby surowce były oczyszczone. Oczyszczanie to dodatkowy etap procesu zbiorów. Celem NSP nie jest jednak pozyskiwanie najtańszych surowców, ale najlepiej
oczyszczonych.

Produkty NSP są bezpieczne

NSP GMPW firmie NSP konieczne jest oferowanie produktów bezpiecznych i na tej podstawie przez lata budowana jest jej reputacja. NSP przeprowadza testy na obecność ciał obcych i mikrozanieczyszczeń, takich jak salmonella i pałeczki okrężnicy. Podczas zbiorów substancje pochodzenia roślinnego muszą dostatecznie wyschnąć. Jeśli zbyt wcześnie zostaną zmielone, pozostają podatne na działanie drożdży i pleśni. Nature's Sunshine przeprowadza testy na obecność powyższych grzybów, a także metali ciężkich, pestycydów,herbicydów, fungicydów i polichlorowanych bifenyli.

Testy to jedyna gwarancja

Plantatorzy upraw ekologicznych dążą do tego, by oferować plony wolne od substancji chemicznych. Jednak nawet substancje ekologiczne wymagają przeprowadzania rozległych testów, bo pestycydy mogą unosić się w powietrzu. Przyczyną wybuchu w 2011 roku w Niemczech epidemii E. coli, która doprowadziła do śmierci ponad 20 osób, było zanieczyszczenie ekologicznej uprawy kiełków pałeczką okrężnicy. Wynika stąd, że ekologiczna etykieta nie gwarantuje bezpieczeństwa. Etykieta NSP połączona z obszernymi testami gwarantuje absolutne bezpieczeństwo.

Co nie spełnia wymogów?

Obecnie każdego roku odrzucamy około dwa procent surowców. Dział Kontroli Jakości oraz Dział Zaopatrzenia ciężko pracują, by przez lata zmniejszyć tę ilość poszukując najwyższej jakości dostawców i nawiązując z nimi współpracę. Nature’s Sunshine uzyskało reputację godną pozazdroszczenia dzięki swojej bezkompromisowości względem jakości, dzięki czemu dostawcy tracą mniej czasu na wysyłanie nam materiałów niskiej jakości.

Tworzenie nowych produktów

Jakość produktów Nature's Sunshine - NSPFirma Nature’s Sunshine znana jest na całym świecie jako lider w branży najwyższej jakości produktów medycyny naturalnej. Zdobyliśmy tę reputację dzięki dotychczasowym sukcesom wielu produktów. Dział Badań i Rozwoju Natures Sunshine poświęca się tworzeniu czystych i skutecznych produktów. Jest to jego najistotniejszy cel. Pracownicy tego działu zaprojektowali i przeprowadzili badania nad wszystkimi produktami przeznaczonymi na wszystkie rynki na całym świecie.

Wewnętrzne tworzenie produktów

Tworzenie nowych produktów jest wyczerpujące, pochłania dużo czasu i łączy się z wysokimi kosztami. Zawsze jednak przyświeca temu cel stworzenia możliwie najskuteczniejszego produktu najwyższej jakości. Wewnętrzne tworzenie produktów pozwala kontrolować jakość każdego z nich od początku do końca. NSP zaczyna od zera, tworząc produkty od początku i z każdym krokiem budując ich jakość - dlatego suplementy NSP są tak skuteczne.
Dział Badań i Rozwoju uważnie dobiera składniki i bada każdy nowy skład, ustanawiając normy dla Działu Kontroli Jakości.

 
Kolejną zaletą wewnętrznego tworzenia produktów jest wiedza, którą zdobywamy w tym procesie. Jeżeli powstaje jakieś pytanie lub wątpliwość związana z jakimkolwiek z naszych produktów, zawsze znajdujemy odpowiedź. Wiemy już wszystko o naszych produktach, ponieważ przed ich stworzeniem przeprowadziliśmy już wszelkie niezbędne badania.


NSP przeprowadza wewnętrzne testy stabilności, aby zapewnić trwałość produktów do momentu aż są gotowe do użycia.
Stosuje się do wytycznych Międzynarodowej Konferencji ds. Harmonizacji, aby spełniać wymogi rynków światowych.
Dział Badań i Rozwoju co miesiąc przez 90 dni przeprowadza badania nad nowymi produktami, zarówno w temperaturze pokojowej, jak i w trudniejszych warunkach.

Ochrona środowiska

Należy oczekiwać, że Nature’s Sunshine, jako zachowujący zasady etyczne producent wysokiej jakości produktów medycznych, jest firmą proaktywną w kwestii ochrony środowiska. Podobnie jak wiele dużych firm produkcyjnych,
przyjęła serię protokołów dotyczących oszczędzania energii i stale uaktualnia politykę związaną z ochroną środowiska.

 

 

źródło:  informacje zostały pozyskane z ostatniej prezentacji Lyndy Hammons, wicedyrektor ds. Kontroli Jakości i Kwestii Prawnych dla Produktów Nature’s Sunshine


 

Nasz sklep internetowy poleca suplementy NSP

 Natures Sunshine NSP suplementy

Zapisz

Zapisz