Firma IBG prowadząca sklep internetowy i Gabinet Terapii Naturalnych Filozofia Zdrowia otrzymała prestiżowy Certyfikat "Firma Godna Zaufania".

Certyfikat zostaje przyznany firmom na podstawie pozytywnego wyniku "Współczynnika Opinii" badającego opinie wystawiane przez użytkowników sieci.

Jesteśmy wdzięczni za wszystkie pozytywne opinie wystawiane przez naszych Klientów oraz za zaufanie jakim nas darzą.

Dziękujemy!

Certyfikat Filozofia Zdrowia Firma Godna Zaufania

* Współczynnik Opinii jest wartością liczbową (utworzoną na podstawie dedykowanego algorytmu), która obrazuje ilość negatywnych opinii na temat danego przedsiębiorstwa, które publikowane są w sieci przez jej użytkowników. Każdy podmiot sprawdzany jest przez specjalnie utworzone w tym celu oprogramowanie pod kątem występowania w jej otoczeniu sieciowym tzw. Fraz Wrażliwych - czyli słów, które w sposób negatywny opisują działalność danej firmy. Mogą to być określenia obrazujące jego nierzetelność, jak również inne cechy, dzięki którym dana firma nie jest warta polecenia. Po weryfikacji Współczynnika Opinii - w przypadku uzyskania pozytywnego wyniku - firma otrzymuje możliwość uczestnictwa w projekcie Firma Godna Zaufania. Negatywny wynik dyskwalifikuje podmiot z trwającej edycji. Pozytywna weryfikacja danego przedsiębiorstwa pod kątem Współczynnika Opinii daje możliwość odebrania certyfikatu Firma Godna Zaufania.