Calivita Communiguard - Folia ochronna Powiększ

Calivita Communiguard - Folia ochronna

COMMUNIGUARD harmonizuje fale wytwarzane przez urządzenia elektroniczne, takie jak np. telefon komórkowy - wspomaga niwelowanie szkodliwych efektów zewnętrznego promieniowania elektromagnetycznego.

Więcej szczegółów

 CaliVita

  1 sztuka

Czas wysyłki : Produkt na zamówienie - zapytaj o dostępność!


Powiadom mnie kiedy będzie dostępny

82,00 zł

Communiguard chroni przed promieniowaniem elektromagnetycznym

W ostatnich latach nastąpił wyraźny wzrost użytkowników mobilnych urządzeń elektronicznych oraz technologii bezprzewodowych, co oznacza, że przeciętna osoba stale narażona jest na nieustannie wzrastające promieniowanie elektromagnetyczne. Promieniowanie to może mieć negatywny wpływ na nasze zdrowie i dobre samopoczucie – może zakłócić prawidłowy rytm snu i czuwania, powodować bóle głowy, rozdrażnienie, uczucie stałego zmęczenia, itp.

Folia ochronna COMMUNIGUARD CaliVita® Electronics może chronić nasz organizm przed wyżej wspomnianym negatywnym wpływem promieniowania elektromagnetycznego, pochodzącym z telefonów komórkowych i innych urządzeń elektronicznych, takich jak:

- komputery osobiste

- urządzenia służące do obserwacji małych dzieci (tzw. „elektroniczne nianie”)

- bezprzewodowe telefony

- pagery

- interkomy

- telewizory

- sprzęt gospodarstwa domowego, m.in. kuchenki mikrofalowe

- GPS

COMMUNIGUARD to naukowo zaprogramowana folia, która może chronić organizm przed negatywnym wpływem promieniowania elektromagnetycznego.

Wszystkie żywe komórki oraz tkanki organizmu wytwarzają pole elektromagnetyczne. Czynnikiem decydującym o elektrowrażliwości może być fakt, że oscylacja i amplituda pola elektromagnetycznego, emitowanego przez urządzenia elektryczne, mogą różnić się od naturalnego pola elektromagnetycznego emitowanego przez ludzki organizm. Taka interferencja może spowodować zakłócenie naturalnego wzorca aktywności elektromagnetycznej organizmu.

Celem COMMUNIGUARD, dzięki wykorzystaniu zasad biorezonansu, jest wspieranie procesów wpływających na fale elektromagnetyczne, wytwarzane przez urządzenia elektroniczne, takie jak np. telefon komórkowy – tak, aby fale bardziej dopasowywały się do naturalnego wzorca pola elektromagnetycznego, wytwarzanego przez metabolizm. Harmonizacja z bardziej naturalnym wzorcem częstotliwości może wspomóc zniwelować niektóre szkodliwe efekty zewnętrznego promieniowania elektromagnetycznego.

Jak używać COMMUNIGUARD?

Po prostu usuń folię i przyklej go na tylnej powierzchni telefonu komórkowego lub na zewnątrz futerału. COMMUNIGUARD można także stosować na innych typach urządzeń elektronicznych, w tym laptopach, „nianiach elektronicznych”, GPS, bezprzewodowych telefonach, pagerach, interkomach, telewizorach, kuchenkach mikrofalowych, odtwarzaczach MP3, a nawet w samochodzie.
Z przeprowadzonych badań wynika, że efektem używania telefonu komórkowego bez jakiejkolwiek ochrony może być silne nagrzanie głowy. Kolejne testy wykazały, że podczas rozmowy telefonicznej z użyciem COMMUNIGUARD nie dochodziło do tego zjawiska.

Jeśli chcesz użytkować urządzenia elektroniczne w bezpieczny sposób, pamiętaj także o ogólnych zasadach bezpieczeństwa:

- staraj się nie nosić telefonu komórkowego będącego w trybie „czuwania” (standy) w pobliżu serca lub narządów płciowych

- ogranicz do minimum czas rozmowy telefonicznej, zwłaszcza w samochodzie (telefon musi emitować silniejsze promieniowanie, aby „przebić się” przez metalowe części auta)

- podczas użytkowania telefonów bezprzewodowych, niemowlęcych telekomów lub innych urządzeń elektronicznych, zachowaj bezpieczny odstęp, tj. ok. 2 metrów.

- Jeśli folia ulegnie zadrapaniu, wyszczerbieniu, zgięciu lub zniszczeniu zaleca się jej wymianę.

- Nie przycinaj folii ochronnej, by zmniejszyć jej rozmiary, gdyż może to wpłynąć na działanie COMMUNIGUARD

- Nie należy umieszczać folii ochronnej wewnątrz kuchenki mikrofalowej, gdyż jest to stop metalowy.

Jeśli chcesz użyć COMMUNIGUARD do kuchenki mikrofalowej, przyklej ją wyłącznie na jej zewnętrznej obudowie.

- Nieużywaną folię ochronną należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

- COMMUNIGUARD nie jest urządzeniem medycznym. Nie należy używać go w celach diagnostycznych oraz leczniczych.

Zalety COMMUNIGUARD:

- Nowoczesny
- Przebadany naukowo
- Bezpieczny w użyciu
- Chroni przed elektrosmogiem
- Brak przeciwwskazań do stosowania

Jak zostac członkiem klubu Calivita i kupować 30% taniej? - kliknij!

 

Nie ma obecnie żadnych komentarzy

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze. Zaloguj

Producenci

Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy odstawiać tradycyjnych leków bez konsultacji z lekarzem. Wszystkie prezentowane wpisy służą jedynie celom informacyjnym. Zawarte w nich wiadomości nie mogą zastąpić konsultacji z lekarzem, służyć samodiagnozie lub samoleczeniu.

Partnerzy | Gabinet Terapii Naturalnych | Flavon Max, bioflawonidy | Filozofia Zdrowia - portal informacyjny
© IBG 2002 - 2015 Wszystkie prawa zastrzeżone Admin: www.uslugiinformatyczne.com