NSP Chlorofil w płynie - suplement diety

NSP - Nature’s Sunshine

476 ml

Nowy

Chlorofil w płynie to smaczny odświeżający napój o smaku mięty.

Więcej szczegółów

24 - 72 h.

112,00 zł

brutto

Nature's Sunshine Products Chlorofil

Głównym składnikiem produktu jest chlorofilina sodowo-miedziowa, pochodna chlorofilu pozyskiwana z lucerny siewnej

Chlorofile to grupa organicznych związków chemicznych obecnych w roślinach. Nadają częściom roślin charakterystyczny zielony kolor. 

Cząstka chlorofiliny sodowo-miedziowej ma bardzo podobną budowę do cząstki hemoglobiny. W centrum cząsteczki hemoglobiny umieszczone jest żelazo, natomiast w przypadku chlorofiliny jest to miedź. 

 

Stosowanie NSP Chlorofil w płynie:

1 łyżeczkę produktu (5 ml) dodać do szklanki wody, pić 3 razy dziennie Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. 

Uwagi:

Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.  Zrównoważony sposób żywienia oraz zdrowy tryb życia są podstawą prawidłowego funkcjonowania organizmu. 

 

Składniki NSP Chlorofil w płynie:

Woda oczyszczona, stabilizator (glicerol), chlorofilina sodowo-miedziowa, aromat (olejek miętowy)

Zawartość składników w 1 łyżeczce 5 ml: chlorofilina sodowo-miedziowa – 15 mg

 

Producent:

Nature's Sunshine Products 2500 West Executive Parkway, Suite 500 Lehi, UT 84043, USA

Dystrybutor

Nature’s Sunshine Products Poland Sp. z o.o. ul.Olkuska 7, 02-604 Warszawa

Napisz opinię

NSP Chlorofil w płynie - suplement diety

NSP Chlorofil w płynie - suplement diety

Chlorofil w płynie to smaczny odświeżający napój o smaku mięty.

Bezkompromisowa Gwarancja Jakości


Nature's Sunshine posiada certyfikat GMP (Good Manufacturing Practice) świadczący o najwyższej jakości produktów.


Pamiętaj o pochodzeniu


Nature's Sunshine posiada Certificate of origin - dokument świadczący o tym, że produkty NSP są produkowane w Stanach Zjednoczonych.


Pochodzenie materiałów ma decydujący wpływ na jakość suplementów diety Nature's Sunshine. Co roku poszukujemy najlepszych pól i upraw dla każdej substancji pochodzenia roślinnego. Niektóre firmy posiadają własne pola uprawne.


Firma Nature's Sunshine zdecydowała jednak, że nie będzie właścicielem pól, ponieważ w takiej sytuacji musielibyśmy co roku na własny rachunek zbierać wytworzone plony, niezależnie od ich jakości. My natomiast zwracamy się do różnych plantatorów w poszukiwaniu najlepszych plonów w danym roku.


Ponad 600 Procedur Testowania Jakości


Nature's Sunshine zdaje sobie sprawę z faktu, że wysokiej jakości nie osiąga się na skróty. W kwestiach zdrowotnych nikt nie powinien ryzykować – my również nie. Dlatego sprawdzamy nasze surowce i gotowe wyroby tak dokładnie jak to tylko technologicznie możliwe.


Wielokrotne badania jakości


Produkt może być sprawdzany na dowolnym etapie produkcji i może zostać wycofany w momencie wyprodukowania, mieszania, kapsułkowania lub nadawania formy tabletek. Po ukończeniu produktu i jego zapakowaniu, a zanim trafi do sprzedaży, zostaje on jeszcze przez nas ostatecznie sprawdzony. Jeśli produkt nie przejdzie kontroli podczas produkcji lub kontroli ostatecznej, badaniom zostaje poddana większa liczba próbek w celu zweryfi kowania poprzednich wyników. Jeżeli jest to konieczne, cała partia zostaje wycofana z produkcji.

Producenci

Sprawdź także

Akceptuj

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi. Więcej informacji  Kliknij Tutaj