Tiens - Kanli - suplement diety Powiększ

Tiens - Kanli - suplement diety

Izoflawony sojowe łagodzą przechodzenie menopauzy.

Więcej szczegółów

 Tiens

  60 kapsułek

Czas wysyłki : 24 - 48 h.

5 dostępnych

136,00 zł

Kanli Tiens – preparat na bazie soi

Żadne inne hormony nie są kojarzone z kobietą tak jak estrogeny, może dlatego, że  odpowiedzialne są między innymi za regulację cyklu miesiączkowego i kształtowanie kobiecej sylwetki. Ta grupa hormonów wpływa również na gospodarkę lipidową, wapniową i białkową kobiecego organizmu, kobiece libido oraz emocje. Oddziałuje również na krzepliwość krwi. Zakłócenie poziomu estrogenu oznacza więc nie tylko problemy zdrowotne, ale odbija się także na urodzie i psychice kobiety. Tymczasem wraz z wiekiem obecność estrogenu w kobiecym organizmie powoli, ale systematycznie spada. Ten proces zaczyna się już koło trzydziestego roku życia, nasilając się w kolejnej dekadzie. Wówczas to skóra traci swoją jędrność, pojawiają się zmarszczki i wahania nastroju. Na poziom estrogenów wpływa nie tylko wiek, ale również zła dieta, brak ruchu, czy stres. Dla lepszego samopoczucia i urody warto więc dbać o ich prawidłowy poziom.

Pomagają w tym suplementy diety oparte na bazie soi, takie jak Kanli. Okazuje się bowiem, ze zawarte w niej izaflawony sojowe przypominają swoją budową estrogen. W literaturze naukowej izoflawony opisywane są jako związki estrogenopodobne, co nie oznacza, że mają taki sam jak estrogen wpływ na organizm człowieka. W rzeczywistości izoflawony inaczej oddziałują na receptory estrogenu niż właściwy estrogen, a ich działanie może być proestrogenne, antyestrogenne lub neutralne.

Składniki:

Głównymi składnikiem Kanli są pochodzące z soi izoflawony sojowe, czyli naturalne estrogeny roślinne (fitoestrogeny) wzbogacone o silne przeciwutleniacze: witaminę C i witaminę E.

 

Izoflawony sojowe po dostaniu się do organizmu naśladują działanie estrogenów, co wpływa na poprawę funkcji fizjologicznych kobiecego organizmu, zwłaszcza tych płciowych. Przyczyniają się do zachowania równowagi hormonalnej u kobiet, mogą zapobiegać osteoporozie. Mają też silne właściwości antyoksydacyjne, czyli neutralizujące wolne rodniki – odpowiedzialne za starzenie się organizmu – i pomagają w utrzymywaniu prawidłowego metabolizmu lipidów. Mogą również wpływać na produkcję w głębszych warstwach skóry kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego, których ilość spada drastycznie w okresie menopauzy i dzięki temu poprawiają jędrność i nawilżenie skóry. Badania naukowe dowiodły, że zawarte w soi białko obniża stężenie złego cholesterolu (LDL) we krwi o 3-5%. A jego obniżenie o każdy 1 procent zmniejsza ryzyko związane z chorobą serca o 2-5%.

 

Zawarta w Kanli witamina C to najsilniejszy przeciwutleniacz: zwalcza wolne rodniki i stymuluje produkcję młodego kolagenu, przez co opóźnia procesy starzenia. Stymuluje również ukrwienie skóry i ułatwia przenikanie do niej substancji odżywczych. Zapewnia odporność organizmu. Witamina E chroni przed działaniem wolnych rodników, przekształcając je w substancje obojętne, które następnie wydalane są z organizmu z moczem. Wpływa też na polepszenie krążenia krwi, a co za tym idzie likwiduje dokuczliwe, nocne skurcze mięśni łydek. Witamina E może łagodzić dolegliwości związane z menopauzą, takie jak uderzenia gorącą, czy poczucie rozbicia i niepokoju. Korzystnie wpływa również na cerę.Dawkowanie:

2x dziennie po 1 kapsułce rano i wieczorem.

Opakowanie:

60 kapsułek

UWAGI: 
Suplement diety. Preparat nie jest lekiem i nie zastępuje leków przepisanych przez lekarza. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut zróżnicowanej diety.

Producent: Yianjin Tianshi Biological Engineering Co. LTD

Importer: Tiens Polska Sp. z o.o., ul. Podchorążych 39A, 00-722 Warszawa
Nie ma obecnie żadnych komentarzy

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze. Zaloguj

Producenci

Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy odstawiać tradycyjnych leków bez konsultacji z lekarzem. Wszystkie prezentowane wpisy służą jedynie celom informacyjnym. Zawarte w nich wiadomości nie mogą zastąpić konsultacji z lekarzem, służyć samodiagnozie lub samoleczeniu.

Partnerzy | Gabinet Terapii Naturalnych | Flavon Max, bioflawonidy | Filozofia Zdrowia - portal informacyjny
© IBG 2002 - 2015 Wszystkie prawa zastrzeżone Admin: www.uslugiinformatyczne.com