Tiens - Kanli - wspomaganie menopauzy Powiększ

Tiens - Kanli - wspomaganie menopauzy

Izoflawony sojowe łagodzą przechodzenie menopauzy.

Więcej szczegółów

 Tiens

  60 kapsułek

Czas wysyłki : 24 - 48 h.

5 dostępnych

136,00 zł

Kanli Tiens – preparat na bazie soi

Zawarte w soi izoflawony posiadają bardzo szerokie spektrum oddziaływania. W organizmie przetwarzane są w fitoestrogen, co jest szczególnie istotne dla zdrowia kobiet cierpiących na niedobór lub nadmiar estrogenu.

Wysoki poziom estrogenu występuje przede wszystkim u kobiet w wieku średnim, co przyczynia się do rozwoju mastopatii, raka piersi, włókniaka. Dzięki podobnej do estrogenu strukturze molekularnej izoflawon sojowy łączy się w tkankach z receptorami estrogenu, w wyniku czego nadmiar estrogenu jest intensywniej wydalany z organizmu, jego poziom normalizuje się i tym samym zmniejsza się ryzyko rozwoju chorób.

Niedobór estrogenu występuje najczęściej po 40-tym roku życia, kiedy słabnie zdolność wytwarzania hormonów przez jajniki. Prowadzi to do powstania symptomów klimakteryjnych, rozstrojenia nerwowego, fizjologicznego starzenia organizmu, osteoporozy. Izoflawon sojowy pochodzenia naturalnego bardzo dobrze uzupełnia niedobór estrogenu w organizmie kobiet, w szczególności przyczynia się do zmniejszenia powstawania ciemnych plam na skórze.

U Chinek i Japonek objawy klimakterium praktycznie nie występują, ponieważ spożywają one codziennie 80-100 g produktów sojowych.

Dawkowanie:

2x dziennie po 1 kapsułce rano i wieczorem.

Opakowanie:

60 kapsułek

UWAGI: 
Suplement diety. Preparat nie jest lekiem i nie zastępuje leków przepisanych przez lekarza. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut zróżnicowanej diety.


Nie ma obecnie żadnych komentarzy

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze. Zaloguj

Producenci

Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy odstawiać tradycyjnych leków bez konsultacji z lekarzem. Wszystkie prezentowane wpisy służą jedynie celom informacyjnym. Zawarte w nich wiadomości nie mogą zastąpić konsultacji z lekarzem, służyć samodiagnozie lub samoleczeniu.

Partnerzy | Gabinet Terapii Naturalnych | Flavon Max, bioflawonidy | Filozofia Zdrowia - portal informacyjny
© IBG 2002 - 2013 Wszystkie prawa zastrzeżone Admin: www.uslugiinformatyczne.com