IMUREGEN - suplement diety

100 ml

Nowy


IMUREGEN to opatentowany zestaw nukleotydów, peptydów, aminokwasów oraz mikro i makroelementów.

Więcej szczegółów

24 - 48 h.

89,00 zł

brutto

IMUREGEN

Jest unikalnym suplementem diety z ponad pięćdziesięcioletnią tradycją. Ten wyjątkowy suplement diety jest środkiem przygotowywanym w oparciu o naturalne składniki i stanowi nieocenioną pomoc dla wspomagania układu immunologicznego, regeneracji i ochrony organizmu. 

Dobroczynne działanie IMUREGENU, zostało potwierdzone przez wiele eksperckich badań, testów i praktyk klinicznych oraz wielu zadowolonych użytkowników, przez ponad pół wieku istnienia.

IMUREGEN to suplement diety służący do uzupełnienia normalnej, codziennej diety dla wparcia pracy organizmu w szczególności w okresie:

  • zwiększonego wysiłku fizycznego lub umysłowego
  • zwiększonego stresu
  • po długotrwałym leczeniu
  • po przebytej chemio- i radioterapii
  • w okresie rekonwalescencji po urazach i operacjach
  • nawracających infekcji
  • osłabienia i obniżonej odporności

 

Składniki: IMUREGEN w płynie to zestaw nukleotydów, peptydów, aminokwasów oraz mikro i makroelementów (bez cukru, bez laktozy, bezpieczny dla kobiet karmiących, bezpieczny dla kobiet w ciąży, bezzapachowy, chronić przed światłem, czysty bez dodatków).

Nukleotydy to podstawowe jednostki budujące kwasy nukleinowe DNA i RNA, a także składnik wielu ważnych enzymów przyczyniających się do prawidłowego funkcjonowania i ochrony organizmu. Znaczenie nukleotydów w ludzkim organizmie polega na ich zdolności do regeneracji tworzenia się nowych komórek. Zapotrzebowanie na nukleotydy jest szczególnie wysokie w okresie rozwoju dzieci, wytężonej pracy fizycznej lub umysłowej oraz w okresie wieku podeszłego.

Informacje dodatkowe:
Produkt przeznaczony dla dorosłych i dzieci powyżej pierwszego roku życia. Przechowywać w suchym i zacienionym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci, po otwarciu przechowywać w temperaturze pokojowej.


Zalecana dzienna porcja:
Dorośli: 1 łyżeczka - 3 ml dziennie.

Dzieci od 1 roku: 1/2 łyżeczki - 1,5 ml dziennie (1/2 zalecanej dziennej porcji).

Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji. Można mieszać z chłodnymi napojami i potrawami. W celu osiągnięcia efektu immunologicznego producent zaleca trzymiesięczną kurację. 

Przebadano w laboratoriach i klinikach w wielu krajach. IMUREGEN w płynie został dopuszczony do obrotu na terenie USA przez FDA (odpowiednik polskiego Ministerstwa Zdrowia) i USDA (odpowiednik polskiego Ministerstwa Rolnictwa). Spełnił tym samym jedne z najbardziej rygorystycznych na świecie przepisów, odnośnie jakości oraz braku negatywnego wpływu na organizm ludzki.

 

Opinie konsumentów: Uroda i Zdrowie ,  Blog Kolorowa Pani, Bezglutenowa MamaŚwiat Blanki

 

Producent: Uniregen s.r.o., Na Brzdách 72, 547-01 Náchod

Dystrybutor w Polsce Firma Handlowa Poledix, Edyta Kmieć ul. Narutowicza 74/76, 97-300 Piotrków Tryb

Napisz opinię

IMUREGEN - suplement diety

IMUREGEN - suplement diety


IMUREGEN to opatentowany zestaw nukleotydów, peptydów, aminokwasów oraz mikro i makroelementów.

Ostatnio przeglądane

Producenci

Sprawdź także

Akceptuj

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi. Więcej informacji  Kliknij Tutaj