Mikroorganizmy dla rolnictwa

Znaleziono  14  produktów

Preparaty dla poprawiania jakości gleby w ogrodzie oraz dla dużych upraw i hodowli.

Zawierają Efektywne Mikroorganizmy - preparaty mikrobiologiczne wytwarzane na bazie SCD ProBio Original. Poprawiają jakość gleby, witalność roślin. Ograniczają lub eliminują warunki sprzyjające rozwojowi chorób grzybowych oraz niektórych szkodników w glebie.

Ema5™ to specjalnie przygotowana kompozycja mikroorganizmów poddana dodatkowej fermentacji z octem winnym i alkoholem, charakteryzująca się silnym działaniem w ograniczaniu lub eliminowaniu chorób grzybowych oraz niektórych szkodników.

Ema5 z wrotyczem charakteryzuje się silnym działaniem w ograniczaniu populacji opuchlaków, pędraków, drutowców lub ich eliminowaniu.

EmFarma™ to środek poprawiający właściwości gleby, który swoim działaniem poprawia jakość i zdrowotność wszystkich systemów biologicznych. Pożyteczne mikroorganizmy wypierają chorobotwórczą mikroflorę, zmieniając kierunek procesu mikrobiologicznego w miejscu ich użycia. To umożliwia jego szerokie zastosowanie, czego przykładem jest higienizacja pomieszczeń i likwidacja odorów.

EmFarma Plus™ zawiera zwiększoną ilość szczepów bakterii fotosyntetyzujących, przez co jest szczególnie skuteczna w kompostowaniu materii organicznej jak: obornik, resztki kuchenne, trawa, chwasty, nadpsute owoce i warzywa i inne resztki roślinne oraz fermentowaniu gnojówek zarówno zwierzęcych jak i roślinnych jak np. z pokrzywy, skrzypu. Bardzo dobrze oddziałuje na rośliny w pełni ich wzrostu.

PRZY WIĘKSZYCH ZAMÓWIENIACH PROSIMY O KONTAKT - BEZPOŚREDNI TRANSPORT GRATIS!

produktów na stronie

produktów na stronie

Producenci

Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy odstawiać tradycyjnych leków bez konsultacji z lekarzem. Wszystkie prezentowane wpisy służą jedynie celom informacyjnym. Zawarte w nich wiadomości nie mogą zastąpić konsultacji z lekarzem, służyć samodiagnozie lub samoleczeniu.

Partnerzy | Gabinet Terapii Naturalnych | Flavon Max, bioflawonidy | Filozofia Zdrowia - portal informacyjny
© IBG 2002 - 2015 Wszystkie prawa zastrzeżone Admin: www.uslugiinformatyczne.com